Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam sancu?

anjelik *

Rocketman, ako je možné, že človek vzdelaný, kultivovaný, vývojovo ďalej, je schopný podľahnúť tomu horšiemu? :o)

Rocketman

Elsa- moja byvala zase bola z dediny, ja z mesta. Mala VS ako ja, ale niekedy mi neskutocne vadili tie dedinske maniere. Ja som taky mestky typ, mam vela zaujmov, sportujem, zijem aktivne. Ona najradsej vecer sedela doma pred telkou a kukala hluposti. Vela krat sa jej nechcelo nikam chodit, az ma to stvalo.
Ale presne viem tiez o com hovoris. Chlap s nizsim vzdelanim a platom bude mat jednoducho pri uspesnejsej babe komplex. Mal som taku kolegynu, sa mi stazovala. Ta mala robotnika frajera s ktorym chodila od puberty (vtedy este niesu rozdiely, tie pridu az neskor) a ona uspesna v praci, chodila aj na sluzobne cesty do zahranicia. Ten penil a zuril pri nej, ziarlil a snazil sa jej vyrovnat. Nakoniec sa rozisli tak, ze ju on podviedol :-DDD Ono ten menej vzdelany partner vas jednoducho bude tahat dole, na svoju uroven. Je to nieco ako chodit s gulou na retazi za sebou.

5.5 elsa

Rocketman teraz sa mi kamarátka rozviedla z rovnakých dôvodov, ona vš on učňovku,majú dve deti ešte aj z nich išiel robotníčky robiť aj z nej, komplexy, chcel ísť robiť nejakú prácu vieš?na ktorú bola podmienka maturita nemohol,ale že dorobiť si ju nedorobí, po rozvode si našiel takú ako je on,,,,,čo sa týka vierovyznania, áno aj to,to sú tiež rozdiely,ktoré vadia aj vek,nejedná sa len o vzdelanie,ale to je asi ten najväčší faktor,naozaj ja tu nejdem nikomu kázať čo má robiť to je každého vec,,,,nájsť si sebe rovného, naozaj nemá to význam.....

Rocketman

Adam1980- miesas hrusky s jablkami. To ze som si hladal priatelku cez net, neni nic strasne a nevyvracia ten realny svet. Cez net si aj kopu ludi s VS hlada. Netvrdim, ze to je idealne, ale kazdy ma jednoducho obmedzeny pocet znamych a moznosti, kde niekoho nove stretne. Nic viac...
Ale k teme. Ja len tvrdim, ze jednoducho rovny si hlada rovneho. A presne ako pise 5.5. elsa, jednoducho su veci ktore sa odzrkadlia neskor. A su to veci ako vzdelanie, aj povod dedina vs. mesto. Takisto nabozenstvo. Samozrejme ze existuju vynimky, netvrdim ze nie. Dokonca mam taku vo velmi blizkej rodine.

5.5 elsa

Delete ja tiež hovorím len svoj a aj z vlastnej skúsenosti kde bývalého priateľa otec bol doktor, on nič nemal poriadne ani tú maturitu,nadával mu do sprostých, vždy som sa ho zastala,do školy ísť nechcel,robiť v nejakej normálnej firme+dorobiť si školu tak isto nie,kľudne aj podlahy bude utierať,,mám dať výpoveď a mám ísť to robiť čo on :D :D :D :D :D čiže komplexy,pekne sa obliekam mu vadilo,kam chcem ísť ja kam on a to správanie no toho je viac,on potrebuje peniaze,ja som ich mala oveľa viac každý mesiac,samé výhovorky,každú chvíľu v inej práci naozaj krása nie je všetko :):):)

5.5 elsa

Delete :) nemusíš si vyberať podľa vzdelania,ale neskôr to zistíš čo ten človek chce kam smeruje on a kam ty,keď robí napr.čašníka a ty v nejakej firme kde dobre zarobíš,máš tam dobrý kolektív a ešte ti začne dotyčný hovoriť aby si dal výpoveď a pripojil sa k nemu :D tak to je smiešne :D :D :D , potom tu sú ešte rozdiely ak je niekto z mesta,ak je niekto z dediny to je tiež dobrá sranda:D :D :D je tých rozdielov viac naozaj,každý nech si vyberá k sebe rovného a nemusia byť nezhody, ktoré vyústia do rozchodu či rozvodu :)

Delete

Ja som len poukazoval nato, že ak sú dvaja na takej istej úrovni tak to ešte neznamená, že musia mať rovnakú školu.

Kľudne môže mať niekto s nižším vzdelaním lepší rozhľad a môže toho vedieť oveľa viac ako vysokoškolák.

So všetkým ostatným uvedeným nižšie súhlasím až na toto.

Je to podľa mňa povrchné nazeranie na ľudí. Nič v zlom.

5.5 elsa

tiež súhlasím s tým čo je nižšie písané, rovný rovného si hľadá a je to veru tak,zbytočne si hovoria že si rozumejú,ono sa to odzrkadlí neskôr,keď prejde tá zamilovanosť:)je len otázka času kým príde na to čo mieni robiť do budúcna a tak...,možno to niekomu funguje to nemôžem posúdiť, hovorím za seba:)

Adam1980

Rocketman nič v zlom ale máš VS a hľadáš si partnerku cez net a potom píšeš že žiješ v reálnej spoločnosti, neviem no nemám maturu ale nebavím sa v práci kto si čo kúpil či koľko vypil, si trocha mimo.

Ako poznám zopár VS a po zdravom rozumu ani chýru ani slychu. Jeden rozbíja iné manželstvá a druhý robí deti kade tade. Asi tak ale zasa nie všetci VS

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam sancu? - Fórum - ZDRAVIE.sk