Mam sancu?

doubledog

mozne je samozrejme vsetko, to je jasne.
aj to, ze zajtra vyhra prvu cenu v loterii a pozajtra absolvuje revolucnu liecbu cukrovky
(cital som o celkom uspesnych experimentoch s opravou buniek langerhaansovych ostrovcekov)

pri beznom rozhovore ale vacsinou nespomíname velmi nepravdepodobne udalosti.

Maoam

5.5 elsa, nemyslim, ze elektrikar by bol duta hlava :-), aspon tu nie :-), ta skola je dost tazka a ma dost vela dalsich kvalifikacii, co viem ;-)

vravim, je tu iny skolsky system, jasne, dnesni mladasi uz musia mat ine predispozicie a vela sa pomenilo vramci povolani, vzniklo aj vela novych, väcsina je uz takych, ze sa vyzaduju znacne znalosti v IT vramci elektrotechnickych odborov myslim BEZ studia

Maoam

vramci DE nie, je tu iny skolsky system, konkretne na tento odbor v tych rokoch, ked chodil do skoly, maturitu nepotreboval

inak je to rozhladeny clovek, ale totalne prakticky, manualne zalozeny, klape im to, to je hlavne

od nej viem, ze vramci lekarskeho sveta a pocas obdobia, ked este pracovala v uniklinike predtym, nez sla do priv. ambulancie, spoznala prilis vela arogantnych lekarov a manzelstva lekar-lekar, lekar-pravnik, lekar-ekonom atd. a mala dost...

samozrejme, ze je to vynimka, netvrdim, ze nie, ale takisto by som netvrdila, ze to nie je mozne

vzdy zavisi od ludi

oni konkretne sa totalne k sebe hodia

5.5 elsa

maoam dutá hlava a múdra hlava si asi ťažko porozumejú :D :D a potom čo sa týka choroby, tá zdravá ho nikdy nepochopí je to tak,jednoducho najlepšie narovnako a nemajú si čo vyčítať ......

doubledog

ano, som si isty
nejaky taky pripad sa urcite najde, vo vseobecnosti to ale plati tak, ako som napisal.
ten jej elektrikar nema maturitu?

Maoam

doubledog, nejaky si si isty, velmi kompetentna lekarka v centre ma za muza elektrikara a vedu stastny zivot desiatky rokov...funguje im to ovela lepsie ako mnohym inym, je pravda, ze ona je uplne normalna (ziadna 'iba elita a ine mi nepride do domu a s inym ako elitnym clovekom neprehovorim') a velmi si pochvaluje jeho praktickost a naopak, proste sa doplnaju a myslim, ze je to veeelmi o ludskej urovni...

Slobodna

delete bože...on ju tu nehľadá, len sa pýtal. Pokojne si možeš nájsť aj zdravú babu a ak si inteligentný, rozhľadený a veľa čítaš, tak pokojne aj s vyšším vzdelaním. Hlavne tvoja choroba na prvý pohľad nevidieť.