Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biely povlak na jazyku

Príspevok v téme: Biely povlak na jazyku
Nickname81

ahojte mam v zadu na jazyku biely povlak aj tak pupna v predu na spičke jazyka take bodky ako na jahode čo byvaju tak som sa tym začal zaoberat a vyskočilo že v priznakoch candidy byva aj biely povlak tak som si to studoval a nasiel som sa tam v dalsich x priznakoch ako je depresia uzkost,pocit smadu(sucho v hrdle) neustala plynatost(často zapachajuca) zabudlivosť a mnoho inych...hlavny je ten biely povlak na jazyku,existuje na to nejaky test aby som sa o tom presvedčil a pripadne potom mohol začať s liečbou? mam 18 rokov dakujem

Nickname81

citim si jazyk tak ako ked si ho popalite tak taky mam pocit ,je to dost znervoznujuce :D povlak stale je a na konci jazyka mam take pupna,zajdem asi k lekarke :)

Ramaradicek

Biely povlak sa niekedy vyskytuje aj ako príznak chorobý a zápalov. Jednoznačne ak vás trapi kašel nádcha chodte k doktorovi. Mal som zalahnuté uší 2 týždne išiel som k doktorovi (mal som aj bieli jazyk) pozrel sa mi do uši povedal že tam neni žiadny zápal ale dal mi lieky lebo som mal nábech na zapaľ pľuc ani som tak nekašľal. Po liekoch sa mi ulavelo v ušiach do 2 dni a aj biely povlak z jazyka sa odstránil.

RNG

vyse 80% candidy je v crevach , kde ju treba vyhubit v prvom rade a nahradit probiotikami. Tie vyrobia pre nas kopu protilatok proti inym infekciam, vcitasne candidy kdekolvek v tele. Takze skrabanie jazyka ti neopomoze candidu a ine plesne v ustach znicit,
Da sa to steriliziovat, cistenim zubov a pouzivanim ustrnyc vod, ale to je len docasne. Lepsi prstup je zlikvidovat candidu v crevach a nasadit si aj do ust probiotika, ustne/oral probiotic, ktore ochranuju pred kazenim aj zuby a zlepsuju ciastocne imunitu proti nakazam horneho dychacieho traktu.
Naviac ti daju aj prijemny dych

mascha

jazyk ako chodidlo obsahuje reflexné zony orgánov tela a znázorňuje ich stav,
pomohla by ti očistná metoda mlgania oleja

Nickname81

neviem tak bol som v lekarni ohladom skrabky a dala mi niaku vodičku že si to mam natierať 3x denne a ak nezaberie tak potom na vyter

ni-ka

co tak skusit si kupit skrabku na jazyk a obcas si ten povlak odstranit?
vyzera to takto a je to dost ucinne...tak sup do lekarne a skrabat a skrabat...ziadna candida ale zanedbana ustna hygiena

Delete

candidu je v každom organizme! Len u ľudí zo slabšou imunitou sa zvykne premnožiť a robiť problémy.

Ak to chceš vedieť...bežkaj k doktorovi nech ti urobí všetky vyšetrenia, ktoré sa dajú.

A ujo Google tiež nevie všetko, len robí z ľudí hypochondrov.

Biely povlak je dokonca prirodzený...a jeho farba je u niekoho menej či viac intenzívna.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biely povlak na jazyku - Fórum - ZDRAVIE.sk