Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia - tabletka navyše (predĺženie užívania o 1 deň)

Príspevok v téme: Antikoncepcia - tabletka navyše (predĺženie užívania o 1 deň)
question123

Ahojte. Potrebovala by som od vás radu. V stredu som mala ukončiť blister antikoncepcie Vreya 21. tabletou a mala nasledovať 7-dňová pauza. Stalo sa mi však niečo, čo sa mi počas niekoľkoročného užívania antikoncepcie ešte nestalo a tak s tým nemám skúsenosť. Namiesto 21 tabletiek som zobrala omylom 22, čiže v stredu, kedy som mala končiť a potom ešte vo štvrtok, predĺžila som o deň užívanie. V balení síce je 21 tbl,, ale ide o to, že keď som v decembri začala brať nový blister po pauze, tak prvú tabletku som si zobrala z blistra, ktorý mám náhradný a vyhradený na výnimočné situácie (zvracanie, atď.), pretože som si v ten deň zabudla kúpiť nové mesačné balenie. A nasledujúce dni som už pokračovala s tým novým. Keďže mi v tom novom 1 tabletka zvyšovala, neuvedomila som si to a zobrala ju teraz vo štvrtok ako 22. tabletku. Je to problém? Včera v piatok som už tabletku vynechala s tým, že som už začala tú pauzu o deň neskôr. Uvedomila som si to až v piatok večer, takže lekárovi som zavolať nemohla. Nikde na fóre, či na internete som odpoveď nenašla. Ďakujem

xem

problem by to nemal byť ale začni užívať dalsi blister v den ktory vychadza pri brani 21tbl.

ako pises ze beres viacej rokov HAK tak no neviem na letaku co ma frajerka je napisane aj taka situacia ze moze vynechat 7 dnovu pauzu (na posunutie menstruacie ale asi ta to vtedy nenapadlo alebo to tvoja hak "nepodpruje" ? ) a pokracovat dalsim blistrom coz si mohla spravit aj ty ked uz si si dala tabl. navyse

samozrejme chod radsej za gynekologom budes si istejsia ale tak nestresuj sa zbytocne a otehotniet neotehotnies ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia - tabletka navyše (predĺženie užívania o 1 deň) - Fórum - ZDRAVIE.sk