Kazde rano myslim len na nu

Príspevok v téme: Kazde rano myslim len na nu
PatresEl

rozisli sme sa s priatelkou po 3 aj pol rocnom vztahu,v podstate som mal len ju,bola mi vsetkym a teraz je prec,kazdy vecer ju mam v hlave a rano je este horsie,chcem sa zobudzat vedla nej citit jej krasne teple nahe telo,drzat ju v naruci a bozkavat ju Smutné jeden okamih a zivot sa vam totalne zmeni,ten pocit ze tu nieje ma z vnutra zoziera,zabija ma ale viem ze uz nic nebude take ake bolo predtym,asi som si uz vycerpal stastie a lasku a teraz musim trpet,len dakedy rozmyslam ci nikdy nepoznat lasku stratit cloveka ktoreho milujete najviac na svete alebo nikdy lasku nepoznat :(

MultiLevel

Vsetko raz preboli, aj takato strata :) Kazdy jeden z nas si niecim podobnym presiel, na kazdu bolest pomaha zamestat si niecim mysel, nechat tomu cas a samozrejme uvedomit si, ci sa chces sam takto dlhodobo trapit. Je to fakt len na tebe :)
Nepises preco ste sa rozisli, ale cisto teoreticky, zjavne to niekde prestalo fungovat a nedalo sa to uz "opravit". Vtedy je mozno lepsie, ak sa dvaja v pokoji rozidu, bez zbytocnych hadok, osocovania a uvedomia si, ze mozno je to takto lepsie ako sa trapit...