Chémia

Maoam

kabel: :D, aj to uz bolo :D, ale hit bol a stale to neprestava, ze sa hlcu vaginalne tablety a globule u niektorych so skutocnym presvedcenim, ze ked zhltnu oralne Clotrimazolum, tak si 'preliecia'
lokalnu vulvovaginalnu mykoticku infekciu aj systemicky...

mozno sa u vas hlce aj Polygynax, ktovie :D, ten ide asi lahsie dole hrdlom, no a cipky sa uz pojedli na kila, odkedy jestvuju :D

Katkaaa

Môžem vedieť(ak má niekto ukončenú upjš v Ke) ake je tam štúdium matematiky? pre niekoho kto matiku na strednej nemal.....hm??

flegma

vietor - metanol praveze voni dost presvedcivo :D
lombardo - to bolo dobre :DDD
Maoam - by ma zaujimalo, kolko % ludi si precita letak skor, nez si to niekam nakyda :D

vietor

Flegma ja klikam na vela tem ci sa mi pacia alebo nie :) Len som reagoval na tvoju vycitku ze co vas na tej chemii naucili.
A rozhodne by som nepil nieco z flase ktora by mala nalepku CH3OH :) Skor nez nieco vypijem tak to aj ovoniam nielen precitam.
Prezyvka055 ano mas scasti pravdu ale ak je debil ucitelka ktora nevie v tebe prebudit zaujem o dany predmet a vedie ucivo uplne chaoticky a roztrzito tak ten zaujem straca uplne.

Maoam

flegma ma pravdu, taka kys. salicylova, ktora je pritomna vramci farmakologie v mnohych geloch a mastiach urcenych na pouzitie NA KOZU (aj to pali), si uz dost ludi drblo na sliznice...v lepsom pripade, ak male mnozstvo, tak ich to sakra palilo a mali to pekne bolave, v horsom spaleniny (sliznic) a najhorsie na tom bolo, ze si to drbli pacientky na gynekologii do posvy..a teraz robte s tym daco..

(na tube extra upozornenie vramci letaku NEnasat na sliznice + do blizkosti oci)...

flegma

heh, cisto zo zvedavosti, vietor, co ta vedie kliknut na temu o chemii, ked ju neznasas? :D nikto tu nespominal lasku k chemii, ale vzhladom k tomu, ze nas vsade obklopuje, nejake zaklady z nej by mal mat kazdy, uz len z toho dovodu, aby si napr. nelial do seba tekutinu z flase, na ktorej je napisane CH3OH :D

Prezyvka055

vietor -> nechcem machrovat, ale vzdy ma prekvapuju reci typu ze: ucitelka nevedela nieco naucit.
Nie ze by som bol nejaky biflos ci exelentny ziak ale pamatam si ze za to co som vedel alebo nevedel som bol zodpovedny ja a nie ucitelka ci jej schopnost nieco naucit.