Zaľúbená žaba

Príspevok v téme: Zaľúbená žaba
žabka172

Neviem kde začať. Moje meno sa začína na štvrtú znelú, nepárovú spoluhlásku. Všetkým, ktorý máte všeobecný prehľad určite došlo že začiatočné písmeno môjho mena je L. Nebudem písať svoje celé meno, jeho meno, všeobecný opis, ani nič podobné. Viem, je na 99 % isté že túto \\\"spoveď\\\" nebude čítať niekto kto ma pozná a kto by mohol vydedukovať o koho ide. A na 99,99 % je isté že si to dotyčný okolo ktorého sa točí môj svet taktiež neprečíta. Ale aj jedno percento, aj tá jedna desatinka je niečo....Teraz naspäť k téme... Som bezhranične zaľúbená do niekoho koho skrátka nemôžem mať. Neviem či sa to dá nazvať láskou alebo skôr posadnutosťou. Problémom nie je že by som bola neatraktívna, práve naopak (nespájajte si toto moje osobné vyzdvihnutie prosím s povýšenectvom a už vôbec nie s narcizmom, som pomerne skromná, ale zároveň sa viem aj pochváliť...povedala by som že je to tak pol na pol). Problémom je vek. Má raz toľko čo ja plus dva roky(pomoooc)...Áno, áno teraz si určite všetci poviete že nejaká mladá a neskúsená je zamilovaná do staršieho. Stará rozprávka. Môžem povedať že je to iné ako keď baba ktorej ledva vypadli všetky mliečne zuby s cigaretkou medzi prostredníkom a ukazovákom povie medzi kamarátkami aká je z neho hotová, aký je sexi a že ho asi miluje. Dievčatá a ženy ktoré zažili niečo podobné iste dosvedčia že tá hlbšia láska alebo posadnutosť (stále si nie som istá ako ten cit nazvať...) je keď sa tešíte a zároveň bojíte vášho stretnutia, keď veľmi chcete aby sa vaše oči stretli, ale bojíte sa že váš bojazlivý a zároveň túžobný pohľad nebude opätovaný a tak sa nakoniec nepozriete, tŕpnete duševným vzrušením a predstavujete si jeho modré oči na sebe (farbu jeho krásnych kukadiel som si nemohla odpustiť nespomenúť...), keď tri hodiny pred tým ako zaspíte bdiete a premýšľate nad tým krátkym dialógom, ktorý ste s ním viedli, keď sa raz za čas osmelíte bleskovo pozrieť do jeho hlbokých očí, vaše pohľady sa stretnú a vám behajú mravce po celom hladkom svalstve...keď postupne nachádzate jeho chyby a uvodomíte si že ich zbožňujete, keď si predstvujete pri vybraných songoch vaše stretnutie o pár rokov, plnoletá, mladá, konečne vspelá... šanca ho získať bude grandiózne väčšia, keď...skrátka tých keď mám veľa a iné zaľúbené ženy a dievčatá istotne tiež...Jediné čím som si v súvislosti s ním 100% istá je že máme rovnaké iniciály krstných mien...Veľa ľudí si iste položí otázku ako ho môžem milovať keď viem o našich spoločných veciach tak málo...Možno mierim vysoko (vždy som tak mierila), ale niečo mi skrátka hovorí že on je ten pravý...Za tých pár rokov kým dospejem naberiem skúsenosti a potom budem preňho objekt nad ktorým nebude uvažovať ako nad dieťaťom...Týmito slovami sa často upokojujem... Jedna z vecí ktorá neustále nedá pokoj je či on aspoň uvažuje \\\"Mmm...o také tri - štyri roky bude dobrá\\\"...Chcela by som to vedieť. Zmenilo by to môj postoj k nemu, bola by som v jeho prítomnosti odvážnejšia a vedela by som čo si môžem dovoliť...A ešte sa veľmi bojím že raz príde deň keď sa teda po rokoch stretneme, on ma nespozná a ja zistím že už ho nemilujem...Je to len platonická, detská láska alebo mi tento cit vydrží do vtedy kedy sa jeho postoj ku mne bude orientovať ako k plnoletej......nikomu som sa s tým ešte nezverila, nemám skrátka odvahu...chcela som sa vyrozprávať, v tomto prípade teda vypísať...Naozaj neviem ako sa mám k mojim citom k nemu stavať...

-L

Pamparam

Mne sa nahodou tvoj prispevok pacil :D,, si plna lasky, doveri, neskusena, takze ani neskazena:),, a takties aj nieco inteligentna. Takze som na tom ako Marekk27 :D

Mas asi 15, on 32. Ja mam priblizne 24, a donedavna sa mi pacila vtedy este 15 rocna, a presne som takto myslel, ze o par rokov bude vhodna,, ste zlate, to mi imponuje. Tie v mojej vekovej kategorii su skazene a chladne, teda tie co poznam. Ale samozrejme urcite ta to prejde. Ale snivat mozes, mas ich pekne :)

laura36

suhlas so zewa. tam si zober knihy a uc sa, aby z teba nieco bolo a nekukaj po starych chlapoch, aj tak by ta len vyuzili ani by si si to nestihla v tej svojej nekonecnej naivnosti, ak to mam slusne povedat vsimnut....

lika

Ahoj :) nedá mi nezareagovať, pretože v podobnej situácii som bola aj ja, len "objekt" (ak ho tak môžem nazvať :D) bol starší asi len o 8 rokov. Mala som asi toľko rokov, čo ty, zhruba 14-15 keď som si myslela,že som sa doňho "zamilovala". Mala som také isté obdobie ako ty,považovala som ho za dokonalého, pritom som len bola neskúsená. Veľmi som kvôli nemu trpela, lebo on o mne pomaly ani nevedel (typická detská láska :D) asi až po roku som sa z toho dostala a teraz sa na tom už iba pousmejem :) Ja ti len poradím, nechaj tomu čas, môžno si ti zapáči niekto v tvojom veku, s kým si budeš dobre rozumieť a bude to trošku reálnejšie.

MultiLevel

Vies, dievcata v tvojom veku takto premyslaju, ale je to ok, lebo si tym prejst musia a je to kvoli tomu, ze maju malo skusenosti. Tiez som citala romany o tom, ako dvaja nic ine nerobili len tuzobne chceli spolu byt a nemohli a ked uz boli, tak to bolo najsamlepsie na svete, a potom uz nic ine nerobili len lehnili v posteli, na ucet im nabiehali peniaze len tak z nicoho, nemuseli chodit na wecko, toaletny papier im nikdy nedosiel, take nieco ako nakup jedla im zabezpecovala sama nadprirodzena sila a najma, milovali sa spalujucou laskou, az kym neumreli.... :D :D
Mozes o nom snivat, to ti nikto neberie, len si ho tak prehnane idealizujes, az je to zleeee...Hovori z teba neskusenost, ktoru rokmi naberies, to sa neboj :)

MultiLevel

Tak toto sa stava snad kazdej druhej pubertacke:) Ze chce niekoho, koho nemoze mat, ci uz kvoli veku a podobne, a mysli si, ze to co preziva bude trvat naveky vekov :D Jasne, ze si myslis, ze je to laska, lebo je to strasne "hlboke", intenzivne, trva to uz dlhsie a teba to nie a nie pustit. Ale ver, ze prejde par rokov a ty si budes klopkat na celo, ci si bola normalna :D
Az zazijes lasku s clovekom, ktory ti bude po mnohych strankach vyhovat, ty budes vyhovovat jemu a ziadne prekazky medzi vami nebudu, zazijes, co je to vasen, co je to milovat niekoho a to iste dostavat spat, pochopis :)
A nie, pochybujem, ze on sniva o tom, ako sa o par rokov date dokopy a ze si dovtedy na teba pocka :D

kafe

nie, chlapi takto neuvažujú - Mmm...o také tri - štyri roky bude dobrá. Väčšina chlapov ťa bude brať ako decko naveky, lebo je medzi vami veľký vekový rozdiel. Ale nie som chlap, môžem sa mýliť, možno má slabosť na mladšie, neviem. Ak nie, načo by čakal na tvoju dospelosť, keď okolo neho je dosť dospelých, zaujímavých žien? Podľa mňa je to detská láska, snívaj si ďalej, na tom neni nič zlé, len sa prosím ťa nestrápňuj a nepodnikaj nič v štýle, že ho chceš zaujať a byť odvážnejšia v jeho prítomnosti... proste nechaj to tak a čo prinesie dospelosť, to uvidíš neskôr. Kľudne si všímaj, čo všetko sa ti na ňom páči a hovor si, toto a toto by bolo fajn, keby mal môj frajer a môže sa stať, že o rok stretneš chalana, ktorý to má a zaiskrí to vzájomne medzi vami. Ale tohto staršieho muža nerieš, radšej ho ber ako inšpiráciu.

Slobodna

Pokial si sa chcela vypisat, tak si si to mohla napisat radsej do dennicka. Vobec sa mi to nechce citat. 10km dlhy pubertalny roman predpokladam na pokracovanie.