Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah na diaľku

Príspevok v téme: Vzťah na diaľku
robert123_23

ahojte mám kamaratku s ktorou sa poznám už pol roka....veľmi si rozumieme len bývame veľmi ďaľeko....v poslednej dobe sme sa tak zblížili že proste no je to láska...za ten čas sme sa videli 2 krát, sme nonstop v kontakte, stále si voláme.....dnes sme si mali v TT urobiť takú sobotu spoločnu, na pol ceste mi zavolala že má migrénu že ju bolí hlava, že nemôže stáť na nohách.....tak teda motal som sa sám po trnave....potom som jej volal či by neprišla neskor že som tam do večeraa....povedala mi že ona by bola radšej keby na celý deň...že ona chce byť dlho so mnou že takto na otočku to je o ničom...celý den mi vyvolávala a smskovala e ako ju to mrzí že mi to vynahradí že ma strašne lubi že nemože bezo mna žiť a neviem čo všetko....pozor ona nie je také dievča že sa hrá alebo podobne, úplne skromné dievča....ked som jej volal teraz už jej bolo dobre a bola pri kamarátkach....čo si mám o tom myslieť..má to na tú dialku nejaký zmysel?....

MultiLevel

Pol hodiny cesty autom? Kamoska studovala v BA, jej priatel hral hokej vo Francuzsku a videli sa raz mesacne :) okej, nie je dialka ako dialka, ale nie je ani vztah ako vztah. Bolo by idealne, keby ste spolu travili co najviac casu, lebo cez pismenka alebo telefonaty sa vztah budovat neda skutocne neda.
Avsak zas robit "problem" z toho, ze ste sa teraz nestretli sa mi zda trosku prehnane :) Ak trpi skutocne migrenami, tak vedz, ze ide o dost neprijemnu zalezitost. Ci to vsak na teba hra, alebo to bola skutocna migrena, to my vediet nemozeme. Poznate sa len pol roka, videli ste sa dvakrat...ja by som to, co mate medzi sebou nevolala vztah. Este urcite nie. Ste mladi, neponahlajte sa predsa. Najprv sa stretnite vela vela raz, prezite spolu toho viac ako len bezduche chodenie po meste, ci sedenie v kaviarni a az potom si povedzte ci spolu chcete byt... moja rada :)

lenna

tak ti poviem ja som z okolia Povazskej bystrice mam 19 priatel je z Košic ma 17 chodime spolu pol roka stretavame sa takmer kazdy týžden a nikdy by som ho nevymenila za nikoho ineho..takyto vstah nam vyhovuje clovek si potom ovela viac vazi chvilky s tym clovekom akoby ho mal vydavat každý den..takze k tomu ti iba poviem ak ta ma naozaj rada a ty ju tiez zakladom vstahu je dovera potom je vzdialenost len nepodstatne cislo a par hodin cesty ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťah na diaľku - Fórum - ZDRAVIE.sk