Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie usneho laloku

Príspevok v téme: Svrbenie usneho laloku
lenna

dobry den mam taky problem ..pred 2dnami mi opuchol jeden usny lalok v oblasti nausnice raz sa mi podobna vec stala a doktor mi vtedy odporucil Bactroban mast ale vtedy som to mala ovela horsie mokvave pluzgiere a na dotyk to bolelo ..teraz somsi to teda 2 dni skusala natierat tym uzto nemam opuchnute na dotyk je to už normalne makke ale zase ma to strasne svrbi snazim si to neškrabat ale naozaj je to na nevydrzanie..neviete mi povedat cim to moze byt co to moze byt a ako proti tomu? keby mozem idem pondelok k doktorovi ale namiesto toho mam 3dnove prijimacky v meste 3h zdialenom od mojho doktora :( dakujem za pripadne rady a pomoc.

Andysa85

Ahoj! čítala som tvoj príspevok, kde si písala, že ti svrbel ušný lalok! Aj ja mam taký problém, na oboch ušiach, ktorý mi už trvá asi 3 mesiace. Natierala som ich už všelijakými krémami, niektoré mi pomohli zahojiť suchú pokožku a ranky od škrabania, ale svrbenie mi neprestalo a keby som prestala s natieraním, vratilo by sa mi to asi po dvoch dńoch. Vedela by si mi napísať, ako si ty postupovala, a či ti na to pomhlo niečo? Zlate naušnice som nosila asi rok, ale na zlato nie som alergická, takže od nich to nemôže byť! Ďakujem pekne, Andrea

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbenie usneho laloku - Fórum - ZDRAVIE.sk