Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec s akné!

Príspevok v téme: Koniec s akné!
Bibiana888

Keďže je toto fórum, tak skôr by som Vám mala položiť nejakú otázku, no ja sa chcem podeliť s mojim akné príbehom. Mám 19 rokov, problémy s akné mám od 13. rokov, vtedy mi to veľmi nevadilo, no potom som šla na strednú školu a ako každé iné dievča, chcela som sa páčiť. Strašne mi akné uberalo na sebavedomí. Viem, že na vine som ja, odvtedy, čo mi vznikalo akné som sa o pleť nestarala, jednoducho nikdy som sa o ňu nestarala, umyla som si tvár ráno a večer vodou a šla som spať. V 15-16 rokoch, sa moje akné zlepšilo, dosť sa čudujem ako je to možné. Vždy som tajne závidela dievčatám, ktoré mali úplne čistú pleť a nechápala som prečo si na ňu tlapú toľko make-upu. V 17 bolo moje akné také, že maličké vyrážky a sem tam veľká podkožná vyrážka, v 18 sa to všetko zhoršilo, vždy sa mi tvorili podkožné vyrážky, hnisavé. V noci som sa zobúdzala lebo ma bolelo líco a keď som sa ráno zobudila bola tam obrovská vyrážka, také niečo sa nedá vytlačiť, tak som čakala kým pominie, no z takého akné mi vznikali chrastičky, ktoré som samozrejme strhla a vznikali nové, a tak mi ostali jazvičky. Verte mi skúšala som všetko, kožná lekárka mi predpísala krém a vodičku, lenže to predpisuje každému, chcela som ísť na čistenie pleti, no myslím, že je to dosť drahé. A tak som skúšala krém so zinkom, duac gél... všetko mi pomáhalo iba do určitého času a po týždňoch používania žiadne výsledky, rada jem, myslela som si že to bude tým že jem mastné ale toho sa vzdať nedá, s trávenim som tiež nemala problém. Po zúfalstve som si povedala, že kašlem na to a kúpila som si obyčajný med, verte mi že ho používam ako moju pleťovú masku každý deň, moja pleť síce mala akné, no bola svieža a jemná. A v jeden osudný deň som si objednala krém od BIODERMY - sebium AKN , používam ho asi 5. deň a z toho nadšenia sa idem zblázniť, všetko akné mi mizne z tváre a dokonca aj jazvy, musím uznať že zo začiatku to štípalo a pleť je suchá, no mám pocit ako keby mi vznikala nová pleť. Síce viem, že krém používam krátko, no odvtedy , čo ho používam nemám ani jednu novú vyrážku. Som zvedavá ako pleť bude vyzerať po mesiaci a dúfam, že aj ja budem môcť ísť vonku bez make-upu a mať úsmev na tvári. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koniec s akné! - Fórum - ZDRAVIE.sk