Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať späť dôveru

Príspevok v téme: Ako získať späť dôveru
anon

Ahojte. Potreboval by som poradiť. Spravil som v živte veľkú chybu po ktorej som sa rozišiel s priateľkou. Sme v kontakte ako veľmi dobrý priatelia. Ja ju stále veľmi milujem, cítim z nej, že jej city sú podobné, no viem, že mi vôbec nedôveruje. Čo robiť aby som si jej dôveru opäť získal?

5.5 elsa

anon,myslím si že vôbec nič neverí ti,ale aj keď ťa miluje bude sa riadiť rozumom,neviem či si znova získaš jej dôveru,ale asi už nie,,,spravil si veľkú chybu po ktorej si sa s ňou rozišiel,takže predpokladám že si ju odkopol ako špinavú handru zo sekundy na sekundu,už ťa nebude chcieť ako muža,bude sa báť ďalšieho sklamania už s tebou nebude-neverí ti,buď rád že je s tebou aspoň v nejakom kontakte, čo znamená odpustila ti,ale to je všetko nič viac,jej city k tebe vychladli neviem čomu sa čuduješ,alebo čo od nej ešte chceš,pochybujem že jej city k tebe sú také isté,určite nie:)

Slobodna

Odpoviem ti suhlasom s prispevkom pnky. Sanca je vzdy ale ci to aj vydrzi? On sa nepytal na to, ci sa k nemu vrati ale ci sa da dovera znovu obnovit. A ten smajl mal byt presne tak ako som ho dala :)

Zuzka.forum

Slobodná, vidím vidím, len v tom poslednom príspevku zostali len očičká a noštek, chcelo to by asi takto: :o) Ale k téme: fakt si myslíš, že nemajú najmenšiu šancu dať to dokopy?

Zuzka.forum

Slobodna, nie som lepšia od nikoho, ani ho neľutujem (nič z toho som nepísala), len sa snažím vniesť trošku optimizmu do tej tragédie. :)

Slobodna

no predsa taky po ktorom sa obaja nevladzete ani pohnut, ledva lapate po dychu, no napriek tomu sa blazene usmievate

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať späť dôveru - Fórum - ZDRAVIE.sk