Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať späť dôveru

Príspevok v téme: Ako získať späť dôveru
anon

Ahojte. Potreboval by som poradiť. Spravil som v živte veľkú chybu po ktorej som sa rozišiel s priateľkou. Sme v kontakte ako veľmi dobrý priatelia. Ja ju stále veľmi milujem, cítim z nej, že jej city sú podobné, no viem, že mi vôbec nedôveruje. Čo robiť aby som si jej dôveru opäť získal?

Slobodna

To vy nechcete mat pokoj od nas, ved na co by ste potom stale frflali :) zaver teda je, ze my to robime nie preto, ze by nas to bavilo ale kvoli vam :)

skorosenior

Doubledog to vynikajúco zhrnul len ešte je tam bod
3/ Je extrémne frustrujúce byť trestaný za neveru bez sexu. Ak najbližšie sa dáš na niečo podobné tak si to poriadne uži alebo sa do toho vôbec nepúšťaj.
Ako skúsenejší ti radím keď už útočíš na bránu proste musíš skórovať stoj čo stoj inak sa ti to vždy vypomstí. Nedáš, nedostaneš či ako je tá hláška :)

doubledog

odpoviem si sam:
ponaucenia su 2:
1. zeny nehovoria to, co si myslia. skor velmi casto aranzuju situacie, aby si zistili tvoju reakciu (a potom sa urazaju)
2. sex je dolezity :)

doubledog

no vidis, ako si to posral
ani len sex s tou druhou nebol, cele to bolo zbytocne a teraz nemas nic.

a ake z toho plynie ponaucenie?

alik3

kazdy vztah je iny a vsetko je mozne a nemozne zaroven. moze sa stat hocico, zalezi od ludi, ktori su vo vztahu - co do neho prinasaju (toho je samozrejme vela), ako to spolu ladi, atd.
mna len napadlo, ako som to cele citala, ze uz to mozno mala davnejsie vyriesene, kedze ta sama poslala, ze mas ist "skusat".
inak ta teoria sexu ma zaujala, by som chcela vediet viac. a nerobim si srandu:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať späť dôveru - Fórum - ZDRAVIE.sk