Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodicia mi

Príspevok v téme: Rodicia mi
cojaviem22

Zdravim...uz dlhsi cas ma trapi takyto problem..znie to mozno trapne, no uz nemam na to nervy. Priatel aj ja mame obidvaja 21 a spolu sme uz 3 roky. Vyse dvoch rokov spolu sexualne zijeme, no donedavna to bolo iba medzi nami. Viem, ake maju moji rodicia nazory na tieto veci (sme krestania, asi preto), ale su zastarali a nevedia pochopit tuto dobu. Uz dlhsie mi davali prednasky, ze mam na sex este cas, ze este chodim na skolu, aby sme nerobili "blbosti" a ze mi v tom veria. Mala som na to strasne nervy a casto sme sa o tejto teme hadali, az som sa raz preriekla - teda ze uz spolu spavame. Mama bola zo mna velmi sklamana a nahnevana, plakala. Nevedela som ani, co mam na to povedat. Je to predsa uz normalne, nie som uz ziadna pubertiacka a sme spolu dost dlho a patri to uz k nasmu vztahu. Najhorsie, ze mi vyslovene zakazala mavat sex a prirovnavala ma ku "lahkym divcatam", niektorym spoluziackam, a ze ked to robia ony, nemusim aj ja... Povedala som jej, ze vacsina spoluziacok a kamaratok berie uz antikoncepciu, ich rodicia o tom vedia a nemamju s tym problem sa aj normalne o tom porozpravat. Avsak moji rodicia o tom nechcu pocut, vraj je to skoro a jednoducho si nepraju, aby sa sme spolu spavali. Hlavny dovod je, ze sa boja, aby sa nieco nestalo (toho sa samozrejme bojim aj ja, ale to neznamena, ze nikto nebude mavat sex, pretoze moze zena otehotniet!). Neda sa s nou o tom normalne porozpravat, stale aj ked len idem k prietelovi alebo von, tak maju narazky typu "nerobte blbosti" a kontroluju ma, casto mi uz o 11 vecer volaju, nech idem domov. Maju stresy, aby nahodou k tomu nedolo...Strasne mi to lezie na nervy, no viem, ze ich nazor nezmenim. Len ma trapi, ze ma este stale beru ako malu. Velmi by som chcela, aby mi radsej mamina poradila, porozpravala sa aj o roznych antikoncepcnych metodach atd...Neviem ale co mam robit...aj napriek "zakazu" spolu spavame. Aky mate na to nazor, a co si myslite, ze by som mala robit, ako to vyriesit? :(

5.5 elsa

Sejla zasa čiperná babka,no to sú mi veci,všetko je počuť,už len tá posteľ babka striehne nie?a už aj ide kontrolovať čo sa deje :D:D

5.5 elsa

laura 36 myslíš, že by sa v tom veku mali osamostatniť?a nie je to priskoro???? :D:D:D:D no mňa by asi j.blo keby som v takom veku žila s rodičmi v jednom byte .....

Sejla

tak to je uz divocina, zase odtial potial, by mi bolo maximalne blbe sexovat vedla v izbe tak, ze ma babka pocuje a potom mi do toho keca.

skorosenior

My len tak decentne postenkávame, až tak nehulákame.
Strčiť niekoho do domova mne až tak kresťanské nepripadá. A sme milenci, to je pekný vzťah, prečo by si to mal človek kaziť manželstvom? Never more ako hovoria naši neprispôsobiví spoluobčania až vycestujú do Anglicka.
Okrem toho stará výborne varí :)

5.5 elsa

skorosenior no moment nemáte vlastné bývanie? :D choďte do podnájmu no to ste si zavarili :D:D:D mama zvedavo počúva :D

laura36

skorosenior, ale keby ste boli "naporiadku" akoze manzelia, tak by ste mohli hulakat ci ako? asi nema nic ine na praci ako spiclovat vas dvoch, mali by ste sa predsa vo vasom veku len osamostatnit , nemyslis? v domove pre seniorov by mamicka mala vyse objektov k spiclovaniu a buzerovaniu a vy dvaja pokoj uz vytuzeny vo vasom veku :D

skorosenior

Žiaľ to nepomáha. Problém je že síce obaja, ale hlavne partnerka, sme dosť hlasní a stará stri .... ehm mamička počuje cez stenu ako by mala 20.
Dávame si predsavzatie že sme potichu ale nejako ho nie sme schopní plniť

5.5 elsa

skorosenior no už je to po ....:),ale aby mali kľud na duši rodičia :D sadnite si od seba aspoň na 3 metre :D

skorosenior

No skôr som nemohol, s jej dcérou sa síce poznáme ak nie 100 tak 90 rokov iste :) čo sa sexu ale týka ak by sme boli vláda tak sme ešte v ochrannej dobe 100 dní

laura36

skorosenior, som sa zasmiala :D Keby bol stredovek , da ta s partnerkou asi upalit na hranici, syn nesyn... Najkrajsi cit, aky moze clovek v zivote zazit na tomto svete je prave ta laska, k bliznym, sebe, vsetkemu na Zemi a to je podstata zivota a o to by sa mali snazit aj vsetky nabozenstva, v podstate sa aj snazia, ale mnohi si to vysvetluju ako sa im to hodi.. Dvaja mladi ludia slobodni sa uprimne lubia, zpecatia to milovanim a uz to niekomu lezi v zaludku.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.