Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s komunikáciou vo vzťahu

Príspevok v téme: Problém s komunikáciou vo vzťahu
smutnaosoba1

Ahojte všetci zlati mili ludkovia. Chcela by som vedieť váš názor alebo typy na problém... že nevieme s priateĽom spolu rozprávať o hocičom, hocikedy a tak... sme spolu pol roka. Nemám problém pri ostatných byť ukecaná a tak ale pri ňom to akosi nejde :/ on tiež nič nehovori a potom často krat vznika trapne ticho... chcem stým niečo robiť, rozísť sa nechceme... Ľúbime sa... prosím vás nejaké rady čo s týmto robiť a ako zlepšiť našu vzajomnu komunikaciu?? Okrem toho je medzi nami velky vekovy rozdiel...

killingspree

toto je moja specialita.. kedysi som bol tiez takyto a vlastne aj som :D vzdy som mal strach ze co ak dojdu temy a riesenie je jednoduche.. netreba sa ucit ake temy budeme rozoberat, rposte hovor, co ti pried na um. aspon ja to tak robim.. a ono kazda 1 otazka prinesie dalsie dve otazky a takto donekonecna..
podla sitaucie, ste na sedacke a je ticho? aj keby povie jeden z dvas dvoch, ze "orgovan" tak je to iskra nadeje, ze sa diskusia uberie niekam :D
tak skus nahlas povedat mysleinky, pocity, kratku munulost, kratku buducnost (vramci minut az hodin), o praci, skole, rodine, co sa tam stalo atd.. a ono to nejak pojde..
priapdne zacnite spolu varit.. tam sa dost komunikuje :D

Žužova

A ako ste sa vlastne dali potom dokopy ? :D Neni to len o chémii?..že sa priťahujete ? Ono komunikácia je velmi doležitá.. Ale aj ja som takto nejak začala vzťah s terajším a už sme spolu 3tí rok ,trápne ticho síce nikdy nebolo,mali sme si čo povedať ale bolo to také ,,oničom" .. tiež som bola pri nom trošku uzavretejšia,taká nesvoja bála soms a že budem trápna alebo čo :D .. Ale postupom času sme si na seba začali zvykať ,teraz už normálne robíme a hovoríme si veci bezproblémov. Možno to chce len čas,trávte ho spolu čo najviac a časom sa to možno zmení :) Pokial sa lubite ,priťahujete vzťah sa bude dalej rozvíjať :)

Delete

Na komunikácii stroskotal aj môj vzťah ale nevyriešil som vôbec nič...

Neporadím ti asi ale ak to nevyriešite spoločne tak vzťah nezachránite.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.