Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevkus starších žien - toto mi vysvetlite prosím

Príspevok v téme: Nevkus starších žien - toto mi vysvetlite prosím
pozorovateľ

Zdravím, nedá mi, ale musím sa niekde zdôveriť so svojím zistením z pozorovanie svojho okolia a najmä žien kedže mám oči. Prečo niektoré staršie ženy vo veku 50 a viac rokov trpia veľkým nevkusom v obliekaní ale najmä v líčení a farbení vlasov? Určite ste si to všimli aj sami tie fialové, ružové, oranžové vlasy na ich hlavách a klaunovské líčenie úst a očí. Ja sa normálne niekdedy až zľaknem ak zoči vočí stretnem takúto zrúdu. Fialovoružové tiene na očiach, sytoružové a krvavočervené rúže na ich zvráskavených perách. To tie ženy nemajä doma zrkadlá alebo čo? Ako poviete si že debiliny riešim, ale od nového roka mám novú kolegyňu ktorá sa k nám dostala ako inak po známostiach. Má asi niečo po 55 aspoň tak staro vyzerá a pohľad naňu je strašný. Zmaľovana ako bordelmama. Ja sa naňu musím dívať väčšinu svojho osemhodinového prac. času a je mi zle z toho. Navyše nosí na sebe samé kožušteky a pripadá mi ako z moulin rouge či ako sa ten film volal. Strašne rád by som jej povedal nech sa ide umyť ale nemám tu odvahu kedže som mladý. Ale byť šéfom tak jej to prikážem.
No je ich viac takých klaunov v ženskom prevedení čo vidávam ale na túto sa musím dívať v práci. Máte aj vy takéto čudá medzi sebou alebo len ja žijem v takom meste :D

zuzi74

Ja zase celkom nechapem niektore reakcie zien. Ved vy ho tu idete doslova ukrizovat. Ja sama ako zena sa niekedy pozastavim nad tym, co dokazu niektore starsie zeny na seba navliect a este sa aj pysne a sebavedomo prechadzat. Ale to neznamena, ze s nimi nemam sucit a ze sa z nich vysmievam a nevazim si ich. Skor mi je ich luto, ze zo seba robia takych sasov a zaroven ich obdivujem odkial beru tolko sebavedomia. Mne sa naopak velmi paci, ked sa starsia zena oblecie modernejsie, do sviezich farieb a da si jemny make up, pekny uces. Predsa aj starsia zena chce byt pritazliva pre svoje okolie, ale zase odtial potial. Trocha vkusu a sebakritiky nezaskodi.

gcdb

Súhlasím s tým, tiež sa s týmto stretávam a nevychádzam z údivu. Staršie ženy ako keby zabudli, že už nemajú dvadsať. Usilujú sa vyzerať mlado, ale naozaj je to niekedy des. Mali by byť už v ich veku decentné a elagantné, nie vymaľované ako do cirkusu. Lenže problém je, že oni vo výbere farieb vychádzajú ešte z toho, čo bolo moderné v ich mladosti. A okrem toho aj dobre už nevidia, preto majú na tvári také kilá make-upu. A o oblečení ani nehovorím, ak žena nemá dokonalú postavu, nemala by upozorňovať na seba zbytočne nápadnou garderóbou. Ešte jedna vec mi je dosť nepríjemná: voňavky, ktoré používajú. Staršie ženy majú také nejaké osobité vône, lacné a nepríjemné. Tuším každá taká babka vonia rovnako. Umývajú sa možno čím ďalej tým menej, ale voňavkujú sa stále viac a viac. Naozaj máloktorá žena je oblečená a upravená primerane svojmu veku. Ale možno je to spôsobené aj tým, že ak už majú nad 50, ťažko ich niekto zamestná a snažia sa preto prispôsobiť trendom. Ale na módny vlak sa nedá naskočiť v 50-ke, módu treba sledovať od mladosti stále, inak človeku nejaké obdobie unikne a keď sa chce prispôsobiť, môže z toho byť ľahko strašiak do maku. Najdôležitejšie určite je vnímať svoj vek a primerane k nemu sa správať - aj v obliekaní.

MultiLevel

Double, nehrkol si si niecoho? Lebo si nejaky zmateny :D Pleties jedno cez druhe, uz tu nejde len o nevkus zien, ale aj o moslimov :D Pravy Slovak jak repa ma urcite v oku krasu zien! A vsetci, co sa zastanu niekoho, kto zjavne vkusom neovplyva, tak su vlastne ti nenormalni haha.
Tak ja navrhujem, aby sa v praci zlozili a zaplatili ubohej zene bez vkusu kurz vizazistky, nech sa uz preboha nauci namalovat! Lebo kto sa ma na to pozerat! A smiat sa z niekoho nevkusu je v pohode? Oukeej, posli nam tu Double tvoju fotku, nech sa teda zasmejeme ak neovplyvas vkusom. Alebo nech ta teda pochvalime :)

flegma

pozorovatel - bud rad, ze nesmrdi, to je daleko horsie... a aj polievanie sa "velkonocnou" vonavkou na litre je mnamka

soffa

dalajlama raz povedal"ak nepomozes tak aspon neublizuj"!mne sa zda...ze tu ide o to ,ze sa k vam kolegyna dostala po znamosti a nie ze vyzera ako klaun.zi a nechaj zit!nemam rada ludi ako si ty,ktori riesia inych a nepozeraju sa na seba.chcela by som ta vidiet ako 55 rocnu ci nebudes chodit zmalovana!!!!

doubledog

ja ho uplne chapem, ako spravny Slovak ma cit pre zensku krasu.
a ked vidi jej opak, tak trpi.

a vy, super tolerantne scestovale devy, prekvapuje ma vasa netoleratnost.
nevkus treba kritizovat a smiat sa z neho.
ci vy nie ste Charlie Hebdo?
smiat sa mozno len z moslimov, co? nikdy nie zo zien.

MultiLevel

Akoze ta osoba ti ziadnym sposobom neublizila, nikdy ti nic zle nespravila, a jediny problem je v tom, ze nema vkus co sa tyka oblecenia a licenia? :D fuuu... :D A ty chudak sa musis na nu este aj pozerat! :D
Jej nevskus uraza tvoje esteticke citenie a ty kvoli tomu nemozes plnohodnotne pracovat? Alebo sa jej zlaknes vzdy ked na nu pozries? Ukradni jej z kabelky tasticku s licidlami, mozno to pomoze :D A ked nie, tak chod za sefom aby ju preradil niekde daleko, kde na nu nepadne tvoj zrak :)
Alebo, a to bude teraz hardcore co ti poradim, skus byt voci ludom okolo seba trosku tolerantnejsi. Co ak niekomu si tak velmi nesympaticky, ze nedokaze vedla teba pracovat, ale musi, lebo nema na vyber? Co ak sa niekomu robi nevolno z toho, ako sa obliekas, ale radsej drzi jazyk za zubami? Prosto tak ako sa tebe nieco nepaci na inych, ani ty nie si pre niekoho dokonaly. Ak vsak chces existovat medzi ludmi, bude lepsie ak sa naucis, ze kazdy ma pravo vyzerat ako chce, nosit co chce a placat si na tvar co len chce. Ano, niektore starsie damy to prehanaju, to som si vsimla aj ja. A? A nic :)
Mimochodom, neviem v kolkych krajinach si uz bol, ale ty radsej ani do sveta necestuj :) Pretoze ty by si napriklad v takom Amsterdame asi zahynul od nevkusu uz na letisku :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevkus starších žien - toto mi vysvetlite prosím - Fórum - ZDRAVIE.sk