Nevkus starších žien - toto mi vysvetlite prosím

Príspevok v téme: Nevkus starších žien - toto mi vysvetlite prosím
pozorovateľ

Zdravím, nedá mi, ale musím sa niekde zdôveriť so svojím zistením z pozorovanie svojho okolia a najmä žien kedže mám oči. Prečo niektoré staršie ženy vo veku 50 a viac rokov trpia veľkým nevkusom v obliekaní ale najmä v líčení a farbení vlasov? Určite ste si to všimli aj sami tie fialové, ružové, oranžové vlasy na ich hlavách a klaunovské líčenie úst a očí. Ja sa normálne niekdedy až zľaknem ak zoči vočí stretnem takúto zrúdu. Fialovoružové tiene na očiach, sytoružové a krvavočervené rúže na ich zvráskavených perách. To tie ženy nemajä doma zrkadlá alebo čo? Ako poviete si že debiliny riešim, ale od nového roka mám novú kolegyňu ktorá sa k nám dostala ako inak po známostiach. Má asi niečo po 55 aspoň tak staro vyzerá a pohľad naňu je strašný. Zmaľovana ako bordelmama. Ja sa naňu musím dívať väčšinu svojho osemhodinového prac. času a je mi zle z toho. Navyše nosí na sebe samé kožušteky a pripadá mi ako z moulin rouge či ako sa ten film volal. Strašne rád by som jej povedal nech sa ide umyť ale nemám tu odvahu kedže som mladý. Ale byť šéfom tak jej to prikážem.
No je ich viac takých klaunov v ženskom prevedení čo vidávam ale na túto sa musím dívať v práci. Máte aj vy takéto čudá medzi sebou alebo len ja žijem v takom meste :D

qq4

Ked ti to tak velmi neda, tak nerozumiem preco toto tvoje zistenie neprekonzultujes s nimi, ale miesto toho zakladas o tom temu na fore. Ja neriesim ako sa obliekaju alebo licia stare tetky, ani si ich nevsimam lebo mi je to jedno. Akosi mi unika zmysel tejto temy..teraz tu mame diskutovat o tom ako sa licia zeny z nasho okolia po 50tke a ake je to na nich hrozne?

Biela Kobra

Uvedom si, prosím, že svoju mladosť žili v 80. rokoch, keď bolo zvykom vypchávať si plecia, nosiť široké opasky a nohavice s pásom pod prsiami, ktoré umelo predlžovali nohy, na vlasy sa robili kučeravé trvalé a mejkap bol veľmi výrazný, neónový a lesklý. Vtedy ich to robilo krásnymi, alebo prinajmenšom boli "in". Je veľa žien v každom období, ktoré takýto zabehnutý modus operandi nie sú schopné opustiť, hoci už dávno pominuli časy, keď to:
A) bolo moderné
B) im to pristalo.

Dnes sú v móde napichané pery, vyžehlené vrásky, vypchaté prsia, "nahý" mejkap, vyžehlené vlasy "dokonale prírodných odtieňov", a ver mi, že o 20-30 rokov nájdeš staršie dámy, ktoré budú vytrvalo raziť tento trend ďalej, hoci im už nepristane a poza chrbát budú tým mladším na posmech. Proste je to súčasť ich mladosti, keď ešte ony udávali trend, a od toho sa ťažko odvyká. Tak sa cez to skús preniesť :)

Sejla

no ja by som zase ani za svet nechcela takeho netolerantneho kolegu, ako si ty. Ocividne si netolerantny a povrchny. Kazdy ma pravo obliekat sa a malovat sa ako chce. Uvedom si clovece, ze sa stazujes na kolegynu preto, ze nie je pekna. Ked ta to tak obtazuje, tak si najdi pracu, ktorej napln nebude 8 hodin cumiet na kolegyne, najlepsie taku, kde sa nebudes stykat s ludmi vobec.