Vsetko je divne

Príspevok v téme: Vsetko je divne
julija

Idem sa zblaznit. Sama zo seba. Som vydata, mam dceru malinku a cakam druhu, no a napohlad skvely zivot. Manzel je uzasny, milujem ho, aj svoju dceru. Mam najlepsiu priatelku a asi som sa do nej zalubila. Predstavujem si, ze sme spolu a paci sa mi ta predstava! Neuveritelne si rozumieme. Mam pocit, ze sa z toho raz zblaznim. Nikdy to nikomu z nich nepoviem, necham si to v hlave. Ale je to cele divne :(

zuzi74

Tarmanka, ja uz mam zopar tych zivotnych skusenosti a problemov za sebou, nakolko mam podstatne viac ako 13 rokov.

Tarmanka

julija jednoducho strašne miluje svojho muža aj deti, ale jednoducho miluje aj jej kolegyňu a najradšej by ju pretiahla, nevie z koho je nadržaná viac.

Julka, inšpiračný citát pre teba:
\"Ak miluješ dvoch ľudí naraz, vyber si toho, do ktorého si sa zamiloval neskôr. Lebo ak by si naozaj miloval toho prvého, nezamiloval by si sa do druhého.\" - Johnny Depp

zuzi74: No Zuzka, asi aj ty nemáš dostatok skutočných problémov či životných skúseností, že takto vravíš. Aké je ona len chudiatko.

Kedy som povedala, že je zlatokopka, alebo že má \"zlate klucky na dverach a ferrari pred barakom\" ???

Ved ona chce len podviesť dobrého muža - nič šokujúce pre teba, lebo ju proste nudí, neni s ním \"vzrúšo\" a má to proste na háku, že má s ním 2 deti a že kopa žien je na Slovensku týraná a zabíjala by pre jej muža keďže ony majú muža hocijakého vyvrheľa, že kopa žien je v moslimskom svete len handrou, ved čo, tu si to môže dovoliť mať takého myšlienky, aj ich vyjadriť, samozrejme že žena v moslimskom svete by už min. bola poliata kyselinou, ale ved ona si to môže dovoliť a chudiatko trápi sa a jej hnusný muž a deti jej stoja v ceste v jej láskyplnej radovánke.

Laure: Zažila si niečo podobné? Dievča, ani ty potom nevieš, čo sú skutočné problémy, lebo taký hladujúci černoško v Afrike sa zaoberá napr. tým, či mu zajtra nezomrie mama na AIDS a či on bude mať na dnes aspoň za hrsť ryže do úst a nie nad tým, či je viac nadržaný z chlapa alebo zo ženy.

Ale áno, ved tvoj problém je väčší ako jeho, nie? :)

doubledog

ja poznam velmi podobny pripad a tam vôbec neslo o zenu, ktora sa ma nejak extra dobre.

to je taky krestansky nazor, ze clovek si homosexualitu zvoli, lebo uz nevie, co od dobroty.

alik3

mna by celkom zaujimalo to pozadie:). ako dlho sa poznate, kedy ta to napadlo?
ked pises, ze milujes svojho muza, tak to moze byt este celkom v pohode.

Laure

Bože ľudia... vy ste naozaj svine. Toto čo tu čítam. Ona sa trápi a vy jej tu idete vravieť ako sa má dobre a vymýšľa. Prosím vás už nič nekomentujte na tomto fóre pre dobro božie.

A Julija. Viem ako sa cítiš, stalo sa mi niečo podobné. Ja na tvojom mieste by som to nechala ešte chvíľu tak a uvidíš. Možno to zmizne, možno nie. Ale keďže už máš rodinu tak je to síce kruté, ale lepšie by bolo to asi nejako prežiť. Nie tak, že to budeš v sebe zatĺkať, ale že proste prečkáš kým to už nebude také intenzívne. Hoci sa to nezdá, aspoň čiastočne prejde aj to :) Viem o čom hovorím.