Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ludske vztahy

Príspevok v téme: Ludske vztahy
ako to vidim

Ahojte vsetci.Mam otazku...Prosim vas ,ako sa staviate k situaciam,ked vas ludia nie len napr.z pocutia ,ale aj z vydenia nemaju radi.Ani vas nepoznaju poriadne.Mam pocit,ze som nikomu neuskodila.Ale ludia sa mi otacaju chrbtom,alebo sa mi rehocu do tvare,posuskaju si.V jednom case som bola sikanovana od v tedy sa to somnou vlecie.Viem,ze byt milou sa nie vzdy oplati.ALekeby som hnusna nepoviem.Prosim poradte mi ako si to nevsimat ako byt uvolnenaa v pohode.Ja sa rozklepem...moje sebavedomie je pri zemi.Prosim nejake skusenosti rady.Ja s tym boujem...zase ked si poviem svoj nazor aj to je v poslednej dobe druhy sa urazia aj to ajmilsie ,ako viem..Ma to potom sere vsetko.Ako sa uz vykaslat na to co si druhy o mne myslia....Uz som ola aj u psychologicky a ta mi povedala...co som vsetko dosiahla...ze takto to chodi vo firmach,ze si to nemam vsimat...nepomohlo.dakujem vam vsem..

Melisa22

Ako to vidim: ako keby si mi hovorila priamo z duse, mne sa taketo veci stavali na strednej a ver mi ludia vedia byt dobre svine! Drz sa a nedaj sa!

smackTHEMup!

"zase ked si poviem svoj nazor aj to je v poslednej dobe druhy sa urazia"

NO A CO ? nech sa urazia, nech si placu, kaslat na nich.. ja to mam v zivote tak, pokial mne da niekto pokoj, tak aj ja jemu, pokial si zacina, urazim ich tak, ze ma nespoznavaju.. a co.. nemali rypat..

takze, absolutne nevadi, ak ich urazis, ten kto sa urazi, chcel by urazeny, ten kto sa urazit neche, sa nikdy neurazi..

smackTHEMup!

hoho, toto milujem, kedysi som bol ako ty, no dnes som si uvedomil, ze ludia su hovna, a je ich privela, trebalo by to precistit..
cize.. ignorujem ich, necham ich v tej viere, ze ma nemaju radi a o to viac ich viem provokovat.
keby ta maju na haku a nemaju ta radi, nevismli by si ta, ale to ze si ta vsimaju vyjadruje ich zavist v niecom voci tebe.
priklad:
ked mas uspech, zavidia
ked nemas uspech ale robis nieco nemoralne, zavidia
ked robis nieco zle, tak sa logicky brania.
ak nezapadas do skupiny triedy tri, tak si OK.
a treba na nich kaslat :D

PS take stavy moze mat hocikto, staci zle casovanie.. ale eventualne, TY zalahnes do svojej postele a oi do svojej (zaprdenej), tak vo co de ?!

Sejla

ahoj, pocuj, ked mas taketo stavy a este take nizke sebavedomie, asi je dobre rozmyslat o nejakej forme odbornej terapie, proste pouzi google a nieco si najdi, ak nemas prachy, tak myslim, ze poistovna by mala preplatit aj pravidelne sedenia u psychologa - nie som si ista.
Nebud zavisla od ludi a ich mienky, to chce ale vela sily, sebavedomie sa buduje velmi tazko ked ides z takehoto 'minusu'.

ako to vidim

Praveze ja neviem takto cinicky reagovat.Tak sa spravat ako oni.Ja to nepotrebujem,ale viem ze asi sa to inak neda.Lebo som vzdy bola ticho a tak to vyzeralo.Verejne ma zosmiesnovali.Ked niekoho z tade vidim este 10 min.po sa trasiem a chytam dych!!!Doslova ...i ked viem ,ze som samostatna jednotka,zijem svojzivot,ale moje vnutro sa tak brani...a proste citim od tych ludi ze ma nemusia....pfu toto mi skoro kazdy den ide hlavou uz tri roky.A i ked sa snazim akokolvek byt silnou vzdy ma to opat zrazi...ako to vy beriete?proste mate na haku?ako reagujete?dakujem

Prezyvka055

Hlavne neskusaj niekomu povedat ako bolo odporucane ze: "Kompenzujes si svoje depky na mne ?"

Pochybujem ze by si to dokazala podat tak cynicky aby to malo efekt a skor by si vyznela ako zakomplexovane kacatko.

Fakt odporucam ignorovat a potom ked sa trochu ostrielas tak odrazat spat :D s humorom a cynizmom. Ale to este musis dozriet na level ked z tebe bude vyzarovat ako mas u prdele tie ich reci. A tam este zdaleka nie si.

house

Si velmi citliva aj ja som mal v praci s tym problem, vsetko som si bral k srdcu , ludia maju dnes plno starosti prezivaju stresy, tak si svoje depresie kompenzuju podpichovanim do inych-slabsich .Musis sa obrnit proti takymto atakom ,vacsinou myslenym zo zartu, ale Teba to boli...viem ako sa citis.
Ked Ti niekto bude ublizovat , vezmi odvahu a pred vsetkymi sa ho spytaj "Kompenzujes si svoje depky na mne ?"
Myslim, ze to zaberie, ale hlavne klud.
Pomahaju ranne sprchy a sport.Potrebujes ziskat spat sebadoveru.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ludske vztahy - Fórum - ZDRAVIE.sk