Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý mixér na smoothie. Pomer kvalita cena

Sus

Dobrý deň,
kupovala som si mixér začiatkom tohto roka. Bol nekvalitný a nerozmixoval nič tvrdšie. Teraz som si vybrala mixér od Boshu a som s ním veľmi spokojná. Rozmixuje všetko a má aj rôzne nádstavce. S výberom mi pomohol kamarát, ktorý spravuje stránku nakupnyporadca.eu , kde dobre poradia a pomôžu pri výbere.

jillianu

Tiež odporúčam herakles - klarstein, poradí si aj s ľadom :) a čo som čítala recenzie (kedže ja ho mám len pár mesiacov) vydrží dlhé roky a nie len do konca záruky

bridga

Ja som si tiež kúpila herkulesa v eurovei v páčil sa mi aj mal dobré hodnotenie a fakt ten názov mu teda sedí že Herkules.Rozdrví úplne všetko.

alinkaa321

tiez mame vitamix , konkretne TNC 5200, robim na nom kazdy den, rozseka uplne vsetko, od mrazeneho po tvrdu zeleninu

HeatherHeather

Vysokootáčkový kuchynský mixér orava RM-1550 s 1500 W motorom. Je určený na mixovanie tekutých, mäkkých a polotvrdých potravín (dužinaté ovocie a zelenina) a na mixovanie mrazených potravín a drvenie ľadu alebo na sekanie orechov, korenia a podobne. S vysokovýkonným motorom s príkonom 1 500 roztočí počet otáčok až na 30 000 za minútu, takže rozmixujete aj tvrdé potraviny ako obilie, kocky ľadu a podobne. Je to poklad ;)

Dracica666

Ja používam mixér s vnútorným objemom dva litre a silnými nožmi - mixuje od ananásu, jabĺk, cvikly až po mrkvu. Mám klarstein herakles 4g-b a zoženieš ho trebárs v eurovei ale aj na nete na klarstein.sk.

Boschka

Ja mám mixér Bosch MSM 67160 - niečo fantastické asi 30,- eur, mám ho asi pol roka. Keď varím ho tiež využívam maximálne skoro každý deň a tiež na to, čo ty potrebuješ. Má veľmi dobré aj recenzie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.