Dobrý mixér na smoothie. Pomer kvalita cena

stracenka

Lupienok ja tiez tak rada nakupujem, ze idem sa priamo do elektra popytat, predsa len niekedy je lepsie aj vidiet nazivo, ze co by cloveku viacej vyhovovalo.

mamita1

smolnusa skus pozerat take, co maju titanovy povrch, tie su dobre, tie neovplyvnia ovocie, ani farbu, tie su dobre, je fakt, ze uz vacsina ma potiahnute tie noze takto, ale stale to nie je pravidlom a tiez ja napriklad som pozerala aj to kolko nozov ma mixer :)

Lupienok554

Smolnusa tak myslím si, že keby zbehneš do predajne a popýtaš sa tak ti budú vedieť najlepšie poradiť možno aj podľa ceny :) Keď by si tak chcela porovnať ešte.

smolnusa

okej okej chapem :) vvendy a aj si tu spomenula ze aky konkretny teda mate, alebo som to len prehliadla? :) a to teraz tiez noze maju vsade uz take proti oxidacii alebo si treba taky priamo pytat?

vvendy

ono aby ovocie neoxidovalo, aby to nevyzeralo pomixované ako staré, tak treba pri výbere pozerať na to aké nože má mixér, čím sú potiahnuté, lebo to má tiež veľký vplyv na oxidáciu toho ovocia aj zeleniny ;) mne pri výbere tohto dobre v Planeu poradili, tam mi aj ukázali čo majú a aj toto o tých nožoch vysvetlili ;)

Lupienok554

Smolnusa tak vieš ono sa to hlavne kvôli tomu ukazuje, že si tam nahádžeš ja neviem ovocie zeleninu, a keď na to dostaneš chuť len to premixuješ a akože to máš hneď čerstvé. Ale nevidím rozdiel keď si to spravíš rovno doma a vypiješ o hodinu dve a keď si to spravíš niekde inde, s tým že ho teda "trepeš" so sebou.

katarina22

Smolnusa, čo sa ti na tom páči? Podľa mňa je to len nejaký marketingový ťah, že influencerky a tak, ale podľa mňa to teda moc výkonný a praktický mixér zrovna nie je. Keď už tak poriadny a kvalitný.

smolnusa

mne sa riadne pacia tie prenosne mixery, i ked teraz neviem, ze ci je to ok brat so sebou a mat akoze cerstve, ze ci to nie je len zybtocna vec takto na cesty, ked sa to da presne aj doma spravit :)

Lupienok554

Ale tak myslím si, že takýto typ mixéra sa využije v hocijakej domácnosti, že to nie je niečo čo si kúpiš ako nejakú jednorazovku a odložíš do skrine. A zase nie sú také drahé že to zruinuje rozpočet.
Majus46 aj si si robila nejaký prieskum že kde pôjdeš aký vybrať alebo prečo práve od nich?