Dobrý mixér na smoothie. Pomer kvalita cena

Majus46

Ked je vykonny ten mixer, tak jasne, ze to nie je tiche, ale na tom vobec nic nie je. Ja mam smoothie mixer asi pol roka, co som si v Planeu vybrala este pred Vianocami a teda odvtedy skoro denne v nom robim a niekedy aj muzovi smoothie davam do prace. Ma rad sladke, tak toto ma aspon ako taku naplast na tu chut :D

Kiara6

No podľa mňa to hučí celkom, ako nevravím že sa to nedá vydržať ale človeka s tým zobudíš :D Teda neviem či vymysleli nejaký tichší mixér ktorý je na trhu :D

Darla111

Aha, no tak super, vidis to som netusila :) To je fajn vediet aj ked ide clovek do predajne aby sa na to hned vedel opytat :)
Co by si ho zobudila? :D

jancovka

Aby nezoxidovalo aj potom, lebo tie nože keď nie sú kvalitné, tak keď sa dostane ovocie do kontaktu s nekvalitným kovom, tak sa to prejaví a zoxiduje a práve tomu podľa mňa sa človek chce vyhnúť. Predsa len ja mám rada, keď je smoothie takej farby ako má byť. Len ja musím každé ráno počkať, kým muž vstane aby som si ho mohla urobiť :D

Kiara6

Inak to by aj mňa zaujímalo ako vyzerá reálne také nože. Ale teda hlavne aby sa to jednoducho umývalo a dobre mixovalo, tam to už viac vody asi nenamúti :)
Kvetinka777 tento je fajný veru.

Darla111

Stracenka inak tomu az tak velmi nerozumiem ze noze aby ovocie nezoxidovalo. Ved ked je to taka rychlo ze to tam len nahadzem a za dve sekundy mam vonku smoothie, tak aka oxidacia? :)

stracenka

Leuscha tento typ mixérov sa dobre umýva, je to rýchle, praktické, preto to ja osobne mám rada. A najmä toto je menšie, spratné a teda pomixuješ v tom ozaj že všetko na čo si len spomenieš. A niektoré už mávajú také špeci nože, aby potom vlastne to ovocie nezoxidovalo.

christa366

Podľa mňa áno, to je spolu takto ako to vidíš. Kedysi sme mali aj my doma jeden takýto mixér a dokonca k nemu boli aj dve fľašky a viacero nožov ktoré sa dali vymeniť podľa potreby rozmixovania, či niečoho tvrdšieho a tak :)

leuscha

kvetinka777 tak ten je veru veľmi pekný, aj taký že dámsky by som ho nazvala :) a čo sa týka nožov, alebo teda čepieľok, je to v pohode - ľahko sa to umýva?

25karina25

Ten vyzera dobre, k nemu normalne je ako na tom obrazku aj vrchnak, ze si to vies dat do tasky a vziat so sebou? Nemusela si si to zvlast kupovat?