Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máte niekto skúsenosti s prekonanou mononukleózou?

Príspevok v téme: Máte niekto skúsenosti s prekonanou mononukleózou?
maros_koo

zdravím pred 3 mesiacmi mi diagnostikovali alebo skor zistili prekonanú mononukleózu...od vtedy sa cítim stále chorý, a moc unavený...bol som športovec vo vybornej kondícii....teraz ked si idem zabehať alebo zacvičím spamatávam sa z toho ešte týždeň...neviem čo mám robiť...už som zúfalý že nikdy nebudem zdravý a normálne si užívať život...velmi ma to obmedzuje....doktorka ma naposledy odbila tým že všetci sme unavený ale predsa človek ktorý žil nonstop aktívne a teraz po rekreačnom brehu sa zobudí ako keby behal maratón tak je dosť rozdielne ako ked sú všetci unavený...neviem máte nejaké skusenosti poprípade rady? Bol by som vďačný....

foxXx

Rng ale to za predpokladu ze ti správne funguje štítna žľaza a telo vie absorbovať minerály ako som písal beriem goji, drozdie, kelp, jamieson stamina a ziadna zmena ...

RNG

Inac podla jedneho clanku mikrobiologovia dnes v USA zistili, ze dnes az 96% ludi ma usadene na nervovych spojeniach virusy Epstein-Barr a ci sa premnozia na chorobnu hladinu, tj na mononukleozu zavisi len od hladiny viralnej imunity. Preto je tak dolezite si viralnu imunitu dnes posilnovat.

kikarika1

ja nechcem strašiť, ale v našej rodine máme tiež skúsenosť s mononukleózou, prekonala ju moja neter a tiež o tom nevedela, povedala jej to až lekárka..potom bola stále unavená a nakoniec jej zistili sklerózu multiplex...

foxXx

Ja som bol na tyzden na infekčnom diagnoza ta istá a uz 7 rokov mi nevedia pomôct tiež som bývalý vrcholový športovec a teraz po fitku som mimo a kamosi este dokazu normalne fungovať a to nehovorim o tom ked sa najem vtedy som v kóme ....skúšal som rôzne veci aj vtedy som bral isoprinosine a nic akurat mi prestal herpes ktory som mával pravidelne no nemal som ho uz 3 roky takze imunitu by som mal mat v pohode teraz rano ocot s vodou naobed goji a vecer drozdie plus normalne raňajky obed vecera a este tableta kelpu denne no ziadne zlepšenie a jedine co vedia ze mam je zvýšený bilirubin ale ten zvaľujú na m gillbert ktory mi ale záhadne zistili az po mononukleóze absolvoval som xy vyšetrení a nic iba raz v Martine vo fakultnej mi zistili kandidu ale nešpecifikoval to doktor zistili to z krvi nejaka rada? Uz ma fakt nebaví byt stale unavený aj po 10 hodinovom spánku ..

RNG

Mononukleoza je sposobena virusom Epstein Barr, a ten nam zostava v tele az do smrti. Preto , aby sa nepremnozil a skodil si treba zvysovat viralnu imunitu. Pozri na google.sk pod mojim nickom a slovom herpes, kde som na to uviedol hromadu doplnkov, od najslabsich po najsilnejsie. Dnes obieha hromada virusov a v tele ich mame coraz viac, preto je dobre si zvysovat viralnu imunitu a to plati re kazdeho. Virusami poskodenu pecen si treba precistit a regenerovat protokolom dr Berksona a branim zmesi mikrovlaknin najmenej 3-4 tyzdne

Iren 1

Môj syn po mononukl. musel vysadiť veškerú fizicku záťaž a bral lieky na pečeň a sledovaný bol na infekčnom, takže tá únava je od pečene.

SonkaSrnka

ahoj, tak to je čo za doktorka? ja som prekonala v aguste mono, s tým, že moja lekárka o tom ani nevedela..tri týžne som bola s "angínou" .. našťastie nič sa vážnejšie nestalo..prišli sme na to tak, že to dostal frajer a ja som šla na krvné testy (vyšlo mi, že mám "pozostatky"... potom som okamžite zmenila lekárku. ale to je nepodstatné.
tiež som mala presne tento únavový syndróm, šla som na infekčné tam mi predpísali isoprinosine, vybrala som dve balenia, frajer tri... a obom nám to prešlo.... to čo prežívaš je stav organizmu o mono volá sa to únavový syndróm.... choď k lekárke nech ťa pošle na infekčné, ale môže tie lieky predpísať aj alergológ... myslím, že obvodná nie...drž sa, prejde to

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máte niekto skúsenosti s prekonanou mononukleózou? - Fórum - ZDRAVIE.sk