Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou

Príspevok v téme: Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou
smutnesrdce

Ahojky:( Citim sa velmi zle... Neviem ako dlho to vydrzim:( Busi mi srdce, potim sa, napina ma na vracanie, trasu sa mi ruky, velmi mi robi zle ked manzel rano odchadza, byva prec od pol 6 do pol 5, ja som zacala podnikat, ale nejde mi to, snazim sa zamestnat, ale vsetko je na smeny, ziadna kludna praca na jednu smenu, je mi strasne, zatial beriem Magnezium a na busenie mi dali Vasocardin, zajtra mam volat o vysledky stitnej zlazy, ale ja uz neviem co mi je, premyslam aky je zmysel zivota, nic ma nebavi, jedine na co sa tesim je ked manzel pride domov a objima ma, on je moj jediny zmysel preco este dycham...Strasne ma trapia problemy na svete, hlad, tyranie zvierat, ked to vidim, neustale placem, myslim na to, ze by mozno bolo lepsie to ukoncit:( Je tu niekto kto by si chcel popisat, poradit, pomoct navzajom?:(

Katkaaa

mne asi pred polrokom dochodok nepriznali.....ale to je na dlhsie..
citim dost velky tlak zo strany otca a tym to mam horsie, mam pocit ze ma neberu taku aka som, ze im uz vadim .rodicom.doma. Vies, je to trapenie takto,ked mas pocit,ze ta ani doma neprijimaju. uz ani doma, chapes.... soufl.
Mne urcili uzkostno depresivnu poruchu. A so psychic. problemami to taham od 19tich.

malinka325

katka ja mam socialnu fobiu a citim sa takisto... ako spolocensky vyvrhel...mam 22rokov a som na invalidnom dochodku

malinka325

ahoj ja mam 22, no skoro 23 a trpim socialnou fobiou... tu fobiu vo mne zanechala moja volakedajsia zavislost na ukludnujcich liekoch... bojim sa chodit von sa prejst, do obchodu, som doma vzdy aj niekolko dni, dokym sa mi neminu zasoby potravin alebo tak a to tiez len na skok idem, dam si ciapku a slnecne okuliare a do usi mp3jku, lebo sa bojim a ked nikoho poriadne v tych slnecnych okuliaroch nevidim ani skrz hudbu nepocujem, ciim sa viac-menej v bezpeci...horsie je, ked mi raz za cas prestane z niciho nic hrat jedno sluchatko a dostanem panicku hrozu a bezim domov uplne inym smerom, ludom sa vyhybam aj bezne tak, ze kopial ide niekto rovnakym chodnikom ako ja, musim prejst na druhu stranu cesty a tam sa zaradit na chodnik az kym nestretnem zas niekoho a budem nutene zas zmenit stranu chodnika... je to hrozne...som objednana psychologicke na 28meho tak uvidime, co z toho bude. ach boze zas si pripadam ako blazon

zvieratka

Ahoj, sice mám len 16 rokov, ale tiez ma strasne trápí, ked niekto tyra zvierata :/ ak by si mala Skype, mohli by sme si pisat :)

smutnesrdce

azeretka prosim napis sem aj ja mam rada zvieratka, ako ti pomaha priatel?ake mas lieky?ja sa bojim co mi daju ci mi vobec pomozu:(

smutnesrdce

Posledne dva dni boli velmi zle vcerajsia noc asi najhorsia zobudila som sa vela krat uz ani nejem manzel rozhodol ze v pondelok ideme do nemocnice prepacte nemam silu pisat na mail tak radsej sem:( Teraz pojdeme niekam von snad sa mi troska ulavi ale uz som si viac ako ista ze budem musiet dostat lieky pretoze dnes som sa ledva rano umyla cely cas iba placem:(