Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco mu stale dokola odpustam?

Príspevok v téme: Preco mu stale dokola odpustam?
plumery

potrebujem radu, objektivnu, pretoze ja v tomto momente neviem na toto cele pozerat "zvrchu"...ide o to ze mam priatela uz asi cca 1,5 roka, on ani nevie co ku mne citi aj ked sa ku mne sprava pekne, nevie ci ma lubi a podla mna je zbytocna strata casu s takym clovekom travit cas. ide vsak o to, ze ja som zjavne dost namotana, pritom tomu nechapem preco. velakrat som sa uz s nim rozisla ale netrvalo ani tyzden a uz sme boli spolu, vzdy ma nejak odprosil, bombardoval telefonátmi, spravami, cakanmim pred domom a neustalym ospravedlnovanim sa ze bol hlupy ale ze uz to bude lepsie a ze si uvedomil co pre neho znamenam a bla bla bla. vzdy som sa s nim udobrila ale stale cely cas co sme spolu sa to opakuje znovu a znovu a ja sama sebe nerozumiem preco dovolim aby sa to stale dialo dookola, rozum hovori razne zabudnut odist spalit mosty ale na druhej strane stale sledujem ci je na nete, ci mi neposlal spravu nevolal atd (mam ho zablokovaného na mobile ale stale mi neda a musim slledovat ci v archive nie je neprijaty hovor alebo sprava od neho), sniva sa mi o nom myslim na neho no proste katastrofa. co s tym ludia?
uz mam toho dost, berie mi to energiu ale ako keby som mala potrebu stale s nim nieco riesit pre neviem aky dovod.
ja uz si sama neviem vysvetlit moje pocinanie, ci je to tym ze sa mi paci ze sa o mna snazi alebo co....fakt neviem

Noemi44

ja som robila rovnakú chybu...veľa krát som dávala dalšiu a dalšiu šancu..až kým som si neuvedomila že už to nemá zmysel a že ho nelubim..trvalo to rok..tak ti poviem že aj ked ho lubíš a je to ťažke ho opustiť tak to sprav...ak si si istá že sa nezmení a stále bude taký istý..nemá zmysel v tom pokračovať

hana76899O

lebo si nim posadnuta,som tiez s chlapom ktory ma sice ma moc rad,ale nelubi ma,ale nepusti ma,ale ani ma nejako extra nedrzi,ja som si o tom studovala, a uvedomujem si ze je to strata casu ale aj tak ho neviem nechat ist..

Delete

Človek sa nemení a zvykne opakovať vždy tie isté chyby. Napriek tomu, že sa snaží z tých chýb poučiť a začať odznova tak sa to väčšine nikdy nepodarí. Človek ak niekoho miluje tak mu bude dávať šance opakovane aj keby mu ublížil.

Je len na tebe ako veľmi ho máš rada a či mu dáš tú ďalšiu. Pretože ona príde, a po nej príde ďalšie a ďalšie sklamanie...

Tak skús pouvažovať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco mu stale dokola odpustam? - Fórum - ZDRAVIE.sk