Mam rakovinu

Príspevok v téme: Mam rakovinu
Jana53

Treti den viem,ze mam rakovinu.Neviem,ci vobec mozem verit,ze sa z toho dostanem,aku liecbu mam zvolit,ci operovat,ozarovat,alebo nieco skusat sama.Mam nador na prsniku a lymfy pod pazou zasiahnute.Ani kam mam dalej ist aby som si zvolila spravne ,netusim.Povedal mi dr.po mamogr.a ultrazvuku,ze si mam vybrat kam chcem v BA.A ja neviem o tom nic.Nechcem operaciu,chcem najskor nieco robit sama.Neviem,ci cas hra proti mne,alebo mam hupky utekat rezat....33mmx25mm a drobne hrcky v podpazusi.Kto ma skusenost ,nech mi napise.Tolko sa toho pise,ze neviem,co dalej.Preto ak ma niekto osobnu skusenost,budem rada,ak mi napise.

Iren 1

Janka, pozri si knihu od Trebenovej, myslím, že by ti veľmi pomohli prasličkové zábaly, ktoré sú tam popísané a v mojej rodine veľmi pomohli, dokonca vyliečili nádor prostaty a sú tam dobré liečiteľské rady.....držím palce a verím, že sa z toho dostaneš.

Jana53

A Karkul,tiez som si nasadilla colostrum,probiotika,kurkumin,Ccko,chlorelu,citrovital,B17,hlivu,aloe,Intru,pijem len horsku vodu,pijem stavy ......Ale operaciu asi budem musiet dat.Ale zatial pozorujem,co to robi.Mozno robim chybu,nikdy nevieme,co je OK.Ale chemo,nechcem.A nie pre bolesti s tym spojene,ale myslim,ze zabija.A co ak zabija viac ako rakovina?

Jana53

Ahoj karkul.Ani ja chorobu neberiem,ako smrtelnu.To onkolog oznacil,ze do troch mesiacov az pol roka zomriem a naplasil syna a v podstate strachom donutil a bez riadneho blizsieho vysvetlenia,co je chemo...A ja neverim,ze mam metastazy v plucach.V LYMFATICKYCH MAM.Aj v psniku.A clovek jednoducho je a bojovat....znamena skusat a pozorovat,co mi robi dobre.A rakovinu prijat,to je vlastne realita,ked to clovek citi,ze tam je.Ine neostava,len to prijat......,takze v tom nevidim rozdiel,aj ked som tento postoj uz citala viac krat,ze prijat a nebojovat......Bojujeme kazdy den a za vsetko.....A rakovina je prijaty boj.....Ine neostava.Kto sa raz narodil,jednoducho zije,ci ""bojuje"".Ja tiez robim vsetko,co si myslim,ze mi pomaha a tesim sa kazdemu dnu.Aj ked uz nie je bez bolesti.....A u mna su bolesti uz beznou sucastou zivota.Tri roky neuchopim do ruk skoro nic.Moje ruky su zapalene a na pohlad chore.....Ale som tu a nie najmladsia.Takze aj to je rozdielne.Ale verim,ze raz budem bez rakoviny,alebo chripky,ako ju ja volam.

Ivka 1

Janka verím,že to pôjde len k lepšiemu a na tom odstránení nádoru trvajte aj na vlastné riziko, nech to dajú von a telo si pomôže .Myšlienkami som pri Vás.

karkul

Unikátne mnohostranne pôsobiace účinky colostra,
ktoré sú potvrdené klinickými štúdiami,môžu byť
aplikované pri:
• potrebe okamžite extrémne posilniť imunitný systém,
• častých bakteriálnych a vírusových infekciách – chrípky, angíny,
črevné chrípky, ochorenia dýchacích ciest, Helikobakter pylori
• srdcovocievnych ochoreniach, poruchách krvotvorby a zrážanlivosti,
• autoimunitných ochoreniach – alergie, reumatická artritída, diabetes
mellitus 1. typ, systémový lupus, Chrohnova choroba, skleróza
multiplex, atopická dermatitída a iné,
• onkologických ochoreniach a iných nádorových ochoreniach,
• ochorení Alzheimer a Parkinson,
• predoperačných, pooperačných a poúrazových stavoch, zlomeninách
– extrémne rýchle hojenie,
• zápalových ochoreniach – kĺby, šľachy, pľúca, žalúdočná sliznica,
horné dýchacie cesty a iné,
• ochoreniach obličiek, gynekologických, urogynekologických
ochoreniach,
• všetkých chronických ochoreniach,
• menopauze – zmierňuje návaly, spomaľuje starnutie pokožky
a úbytok svalovej hmoty,
• poruchách spánku, priaznivo vplýva na depresie…
• prieduškovej astme,
• kožných ochoreniach, popáleninách,
• redukčných diétach,
• intenzívnom výkonnom tréningu, zvýšenie sily a výdrže, spaľovanie
tukov a ich premieňanie na svalové tkanivo,
• vyšších vekových kategóriách na celkové zlepšenie zdravotného
stavu, potláča prejavy starnutia,
• anti-aging efekt – tento efekt je zvlášť výrazný pri užívaní tekutého
biocolostra vďaka enzýmu telomeráza a rastovým faktorom
• potrebe zvýšiť rast vlasov a hechtov

Jana53

Ivka ,dakujem!Hlinu uz skusam,zase zijem v lese:)A my si este napiseme,nieco budem chciet,ale teraz mam dost produktov a potom sa ozvem.A zacina ma to trosku svrbiet,mozno to je dobre znamenie,aj ked sa to javi vacsie.Mozno to ide na povrch.Asi si musim najs niekoho na sono,co by to velkostne pozoroval..

karkul

Takže dva týždne po cisárskom reze , po prebudení s hadicami a stomiou som bola schopná podstúpiť chemoterapiu. V prvý deň mi zaviedli kaval, alebo kanilu… do dutej žily, lebo vraj moje žily by sa rozleptali či čo… taká hnusná bola tá chemoterapia. Zaujímavé je že ju dávajú do žily, do človeka..ale pri kvapnutí na zem rozleptala PVC podlahu a raz ma sestrička okríkla, pozor kvapne Vám do oka a rozleptá ho. A toto dávajú do žíl? brrr

Dnes tak nad tým premýšľam … dali mi mesiac života, takže to bol od lekárov asi posledný pokus, aby nevyzerali že nič pre mňa neurobili :) Nechápem ako to moje telo po dvoch mesiacoch nejedenia, nespania a po náročnom zákroku mohlo tak drastickú chemoterapiu zvládnuť, ale asi to bolo tým, že som túto chorobu nebrala ako smrteľnú a možno pre to že po dlhých týždňoch čakania bola pre mňa diagnóza rakovina v poslednom štádiu vykúpením.

Konečne som vedela čo sa deje… Neberte túto chorobu ako smrteľnú… NIE … a hlavne s ňou nebojujte… prijmite ju ako dar.

Dnes som vďačná chorobe za to že mi zmenila pohľad na život. Som vďačná za každé ráno, som šťastná za každý deň, kedy sa cítim dobre. Som vďačná za to, že v mojom okolí ostali ľudia, ktorí ma majú radi a kopec nových som si našla:)

S rakovinou sa nebojuje, rakovinu treba prijať. Toto je veľmi dôležité. Netvrdím, že nemám strach, ale nie je to strach zo smrti, ale z bolesti. Každý kto má rakovinu Vám to potvrdí.

Po prvej chemoterapii (3dni -som bola vkuse napojená) som sa cítila deň v poriadku a potom som asi týždeň iba ležala.. malátna, slabá. Keď to prešlo mala som 3 dni na život:) Pozerala som iba komédie (dva a pol chlapa, priatelia…) žiadne noviny, žiadne zlé správy… ale musím sa priznať, že často som pozerávala film Kosti :) áno je to film o smrti, ale takto som sa so smrťou vlastne spriatelila. Je súčasťou nášho života . Zaujal ma dokonca dokument niekde z Indie..či odkiaľ, kde ľudí po smrti mnísi špeciálne na to určení, mŕtveho človeka jednoducho rozštvrtili a hodili veľkým supom. Ľudia počas života chodievali na tie miesta, ľahli si na zem a predstavovali si svoju smrť.

Moja šéfka, bola super (aj je :) ) … zabezpečili mi ešte počas toho ako som bola v nemocnici Zelený jačmeň, ktorý som pila ráno a večer. Kamarátka ma zoznámila s liečiteľom Jurajom a veľmi zaujímavé bolo naše prvé stretnutie. Vraj budem mať ešte syna:) JA? Dal mi bylinky na detox po chemoterapii , viem že niektorý to nedoporučujú, ale mne to pomohlo. Pila som šťavu z cvikle,mrkvy a jablka. Jedla kašičky so škoricou a veľa paradajok:) , nasadila som si vitamin C 1000, papala marhuľové jadierka. Liečiteľ mi namiešal špeciálny med a dostala som aj kurkumu zmiešanú s minerálmi a sodu bikarbonu s minerálmi. Plus bylinky na žľazy a žalúdok.

Takže keď som chodievala na chemoterapiu do nemocnice, nikdy som nič nejedla, iba to čo som hore písala, chodila som do nemocnice nabalená rýchlovarnou kanvicou, odšťavenými šťavami, bylinkami … :) Lekári to brali už ako samozrejmosť, vraj ak Vám to pomôže :)

Čítala som o tejto chorobe všetko čo sa dalo, na internete, podostávala som kopec kníh. Zaujala ma kniha “Cesta “, dokonca som bola aj na autogramiáde spisovateľky.
Na internete nájdete hocičo, a človek skúša a skúša a skúša :) ale treba si povedať STOP. Netreba to preháňať.
Veľmi dôležitá je psychika, po tretej chemoterapii som si oholila hlavu, keďže neustále odkladanie vlasov na kôpku vedľa postele počas spánku ma už nebavilo. A vtedy som vyzerala ako dedko :) zistila som že nemám mihalnice, obočie…proste nič… no na niektorých miestach to bolo fajn:) ale mihalnice? :) V tom čase ma opustil manžel, nezvládol smrť babatka , bolo toho veľa…

Prekvapujúce je, že keď som to prijala, odchod manžela, začala som byť zdravšia a zdravšia…

Po zapustení stomie som prešla na jednodňovú chemoterapiu a pokračovala s plným nasadením s bylinkami,medíkmi…

Strava? nuž keď som prvý krát jedla sviečkovú myslela som, že mám orgazmus:) fakt, bol to neskutočný pocit, keďže som schudla na 52kg, začala som papať všetko, najviac mi chutila coca cola a mc donald (coca colu doma nikdy nemáme, viem že je to nezdravé, tak som ju pred dcérou schovávala :) ). Toto obdobie trvalo 2 mesiace. Telo asi potrebovalo niečo zlé.

Keď som ukončila chemoterapiu a čakala na výsledky CTčka, absolvovala som Jarný tábor QI gong – odporúčam všetkým, aj zdravým aj chorým. Niekto ide na kúru do Indie, toto je to isté :) Dokázala som si skontrolovať všetky orgány a vedela som že som zdravá. Potvrdil mi to liečiteľ, liečiteľka a aj náhodna liečiteľka so slovami “kde máte rakovinu? ja ju neviem nájsť”

takže pri ďalšej kontrole u lekárky, kedy mi chceli nasadiť chemoterapiu, som razantne povedala NIE, JA SOM ZDRAVA.

Sestrička si ma zavolala bokom, lebo moje hlasné vyjadrenie zaujalo kopec pacientov. Dohodli sme sa na liekovej chemoterapii, vraj pre istotu… tu nepokračujem… radšej :)

Od tej doby prešiel rok, ja stále fungujem na medíkoch, čajíkoch, kurkume, vitamín C, vyskúšala som aj Nuskin vitamíny.
Začala som sa venovať Reiki, arolu a žijem…

Ivka 1

Janka držím palce !!!! Ja si naopak myslím, že je vo Vás veľa pozitívneho a máte dostatok sily vzoprieť sa zaužívanej liečbe. Prišla jar a tak by ste mohli skúsiť liečbu hlinou , dúfam,že Vám ju pomôže niekto nakopať.
Čo sa týka liečby rakoviny chemoterapiou , našla som zaujímavý článok o jej "účinnosti" . Viac sa dozviete tu :
www.badatel.net a názor si urobte sami.