Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za čo ma to vymenil?

Príspevok v téme: Za čo ma to vymenil?
sladkycukrik

som po rozchode, neokmunikujeme spolu,odisla som od neho ja,lebo sa spraval jak despota, napriek tomu som dufala, ze sa zmeni, ospravedlni, vráti :-( nespravil nic.Vcera som ho videla s inou, ale skoro som odpadla, ked som to zbadala. To dievca bola jedna velka katastrofa. Vyzerala hrozne,skarede dievca, oblecena bola jak posledný šupák,vlasy otrasne, spravala sa jak totalna krava, mlade dievca ako keby žiačka zo zakladnej školy. On fesak,velmi mudry, vysoký post. Ja si myslim o sebe, že tiež po kanaloch chodit nemusim,že sme si celkom sadli aj fyzicky aj sme si mali co povedat ohladom prace a vsetkeho ineho. Ale toto co som zbadala vedla neho.Som nevedela ci sa mam smiat ci plakat. Bolo by mi to mozno jedno, keby som k nemu stale nieco necitila. I ked viem,ze ten vztah nikam neviedol, napriek tomu som ho mala rada,ale myslela som si, ze si ozaj najde aspon seberovnu,ale to ci si on nasiel to som bola v soku. Ze za co ma to vymenil???Viem je to jeho vec,ale toto som nepochopila kde toto dievca zobral.Normalne mam v sebe taku zlost, nechapem preco ma to tak zobralo.Riesim asi kravinu,ale nemozem za to ako ma to vytáča.

teraz

po siedmich rokoch manzelstva si moj muz nasiel milenku. dozvedela som sa to iba nahodou. ked som zistila kto to je, tiez som nemohla uverit vlastnym ociam. sice ako zena nevnimam u inej zeny napr. sexappeal, ale na druhej strane si vsimam aj nedostatky, ktore nevidi muz. to je prirodzene. ale pri pohlade na tuto zenu som nechcela byt kriticka, prave naopak. hladala som aspon stipku pritazlivosti, lebo som chcela pochopit preco. tato zena bola nielen skareda, bola to muzatka, bez stipky zenskosti, navyse starsia od mojho muza.
muz sa ku mne vratil, kvalita nasho manzelstava po rozchode s milenkou sa zlepsila niekolkonasobne. tej zene, nech uz vyzerala akokolvek, som velmi vdacna. muz mi vysvetlil, ze to, co ho na nej pritahovalo bol jej zaujem o neho. mala rovnake konicky ako on a mala na neho vzdy cas. ja nie, pretoze som dost vytazena v praci aj doma. on potreboval, aby si ho niekto vsimal, aby mu prejavoval lasku. to som ja prestala robit. nechcem tu zachadzat do podrobnosti, aj ked par vetami sa neda opisat presne co a ako sa stalo, ale je fakt, ze partner, ktory nas dokaze ocenit, prejavit nam lasku a zaujem o nas, moze byt tisickrat vhodnejsi ako krasny,uspesny a reprezentativny.
inak- zakladatelka tu uz nepise, mozno sa dali znova dohromady.

miki26

Slobodná síce nepoznám dotyčného, ale nemyslím si a my sme sa nerozišli v zlom. Určite sa skrýva v ňom niečo, keď jej dal šancu. Teším sa z toho, lebo ako som písal slečna zaslúži si byť šťastná. K tej potope áno prišla, proste tie problémy, ktoré mala predo mnou. Musela čeliť opäť krutej realite, proste slečna aj keď bola veľmi krásna, mala jeden problém a to vyžarovanie. Proste pôsobila už pri prvom kontakte na mužov ako najlepšia kamarátka a väčšina ju chcela využiť a odkopnúť. Odo mňa skutočne dostala prvú veľkú šancu. Koniec koncov pár mesiacov po rozchode bola ochotná sa aj vrátiť ku mne, lebo bola dosť znechutená. Ja som však vzťah v tom čase už nechcel, mal som iné priority a aj záujmy. Cítil som, že sa potrebujem povenovať sám sebe a zažiť nové vecí.

dela

nechapem ako moze niekto posudit kvality druheho cloveka ...

tym nenarazam len na zakladatelku temy ale aj miki26. To co bol za prispevok pan dokonaly?:D

ja netvrdim, ze to tak nie je a ze sme vsetci rovni.. mozno su niektori ludia viac a niektori ludia menej hodnotni... ale urcite nie sme my ludia ti, ktori by o tom mali rozhodovat a ktori by to mali hodnotit.

kebyze sa nato nepozerat stale takto - kto je viac a kto je menej? henta je kvalitnejsia ako henten, lebo ma hento co henten nema.. by vztahy mozno viacej vydrzali a stale sa nerucali .. a komplexy by menej casto vznikali.

starajte sa o seba a travte cas s ludmi, s ktorymi si rozumiete .. ale nerieste ,ze je nieco viac alebo menej.. lebo je to trapne.

a v com bola ta slecna tak otrasna? Popis nam blizsie jej opis ako vyzera lebo tiez mam dojem ze nanu ziarlis. To ze je obycajna baba ktora sa nemaluje, nechodi v drahych handrách, nema peroxid na hlave a cool kabelku neznamena ze je nanic clovek.

Slobodna

Je neskutočne úžasné ako si všetci chlapi myslia, že len oni boli to naj v živote ich bývalých a už nič lepšie nemôže prísť :)) (Po nich potopa ako sa hovorí)

možno mal iné kvality, ktoré tebe chýbali.

miki26

No aj ja som zažil podobnú situáciu a nepotešil ma tiež objekt bývalej záujmu. Zrejme to najhoršie, čo môže byť. ten chlap vyzeral za 3-4 chlapov a mohol mať aj nad 120 kíl. Bolo to už určite za mnou, dotyčnú som nevidel 3-4 roky, ale to ma trochu aj zobralo no. Vedel som, že mala problémy s chlapcami a dá sa povedať, že len so mnou mala dovtedy ako taký vzťah a to sme sa spoznali v jej 22 rokoch. Predo mnou to bola u nej jedna veľká bieda a zrejme tá bieda pokračovala aj po mne. Pokiaľ je skutočne tak šťastná, ako sa pretvarovala naposledy, keď sme sa videli tak jej to prajem. Zaslúži si to, nech je to s hocikým a navyše aj ja žijem už vlastný život.

Slobodna

Neviem ale skúsim ti to ešte raz vysvetliť - ja osobne vrcholne neznášam mužov, že keď s ním vedieš rozhovor tak počuješ len JA,JA,JA...
Ivan z Mrázika bol náhodou feši :) .... kedysi :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za čo ma to vymenil? - Fórum - ZDRAVIE.sk