Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za čo ma to vymenil?

Príspevok v téme: Za čo ma to vymenil?
sladkycukrik

som po rozchode, neokmunikujeme spolu,odisla som od neho ja,lebo sa spraval jak despota, napriek tomu som dufala, ze sa zmeni, ospravedlni, vráti :-( nespravil nic.Vcera som ho videla s inou, ale skoro som odpadla, ked som to zbadala. To dievca bola jedna velka katastrofa. Vyzerala hrozne,skarede dievca, oblecena bola jak posledný šupák,vlasy otrasne, spravala sa jak totalna krava, mlade dievca ako keby žiačka zo zakladnej školy. On fesak,velmi mudry, vysoký post. Ja si myslim o sebe, že tiež po kanaloch chodit nemusim,že sme si celkom sadli aj fyzicky aj sme si mali co povedat ohladom prace a vsetkeho ineho. Ale toto co som zbadala vedla neho.Som nevedela ci sa mam smiat ci plakat. Bolo by mi to mozno jedno, keby som k nemu stale nieco necitila. I ked viem,ze ten vztah nikam neviedol, napriek tomu som ho mala rada,ale myslela som si, ze si ozaj najde aspon seberovnu,ale to ci si on nasiel to som bola v soku. Ze za co ma to vymenil???Viem je to jeho vec,ale toto som nepochopila kde toto dievca zobral.Normalne mam v sebe taku zlost, nechapem preco ma to tak zobralo.Riesim asi kravinu,ale nemozem za to ako ma to vytáča.

Rocketman

Ivan z mazika bol prehnanany namyslenec :-))), taky sovietsky metrosexual :-). Ale svojich sanci si je zhruba kazdy chlap vedomy. Ked je niekto vzdelany, uspesny, sportuje, aktivne zije atd...Tak si to jednoducho uvedomuje. A potom ho nejaka posle do certa najde si tlstocha s tupym usmevom, tak nechapavo pozera, ze v com je lepsie ako on.

Slobodna

Možno máš pravdu a možno sú tie nároky u žien individuálne.
Ako je super, keď je chlap fakt dobrý ale je katastrofou ak si to o sebe aj myslí :) taký Ivan z Mrázika :) Ego väčšie ako vták.

Rocketman

Ale blbost, je to normalna baba, ziadna zlatokopka. Normalny chlap odhali zlatokopku za pol hodinu rozhovoru, hlupak ani za cely zivot :-)
Velmi dobre vies co som chcel povedat. Jednoducho niektore idu radsej s narokmi nizsie ked sa im chlap zda az prilis dobry.

Slobodna

Rocketman: takí skôr priťahujú zlatokopky :) ja mám na chlapov trošku iný meter - ako je fajn, keď má to čo si vymenoval ale nehrá to u mňa prím. Možno pre teba navonok priemerný ale vo vnútri a v gatiach nadpriemer :)
Právnici/právničky klamú, pozor na to ;)

Rocketman

Slobodna - Skor by som povedal, ze niektore maju komplex z lepsich chlapov, tak idu radsej do nizsieho levelu. Toto iste sa stalo kamaratovi. Uspesny, sikovny, vzdelany atd. a odmietla ho nejaka priemerna baba(asi sa bala, ze ju neskor opusti). A potom stretol top vyzerajucu pravnicku a ta ho neodmietla.

Slobodna

Rocketman: muži si vyberajú podľa krásy a ženy podľa iných kvalít ;) Lebo ženy vedia, že muži nevedia, čo vedia oni :) a to, že platí pravidlo:
"Nie všetko je zlato, čo sa blyští"

Rocketman

Mne sa stalo nieco podobne. Jedna slecna ma odmietla a nasla si uplneho bula. Holohlaveho s nadvahou a pivnym pupkom co ani nema bohvieake zazemie a vzdelanie. A ja aktivny sportovec a uspesny v praci, som len nechapavo pozeral.
Ale beriem to z tej lepsej stranky. Tym ze ma odmietla, som vlastne neskoncil s nou, lebo asi o 2 mesiace nato som stretol naozaj uzasnu babu, fakt kocku, ktora bola navyse ovela krajsia ako ta co ma odmietla :-D

5.5 elsa

Mr Bean možno boli tie výnimočné okolnosti zamilovanosť,ale kontrolka svietila :D:D:D tak preto odišla nie? a tamtá mu vyhovuje viac,tam sa môže správať ako despota.....

5.5 elsa

sladkycukrik on si asi našiel seberovnú,takú pri ktorej je sám sebou a nemusí sa na nič hrať,to sú tie hodnoty,ktoré mu vyhovujú viac ako krása......

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za čo ma to vymenil? - Fórum - ZDRAVIE.sk