Mám s ním ostať?

Príspevok v téme: Mám s ním ostať?
Tina464

Dobrý deň som žena a mám 30 rokov mám manžela a aj synčeka Miška. Vyzerá ako keby sme mali dokonalú rodinnú idilku. Ale môj manžel ma často psychycky tíra, myslím to tak že mi hovorí aká som hlúpa, namožná, lenivá a pod. ja už naozaj neviem čo mám urobiť aby ma pochválil. O rozvode mi tu ani nepíšte pretože keď sa pred ním o tom zmienim ide ma roztrhať v zuboch. povedal že ak by nás aj súd rozviedol, postará sa o to aby môjho syna zverili so opatere jemu. A ja fakt nechcem o syna prísť. A je mi s ním celkom dobre máme veľký dom, finančne sme na tom veľmi dobre ani ma nikdy neudrel len ma trápia tie jeho narážky na mňa. Poraďte čo mám robiť?!

Delete

7 ročné dieťa môže kľudne chodiť do škôlky. Mne sa do školy napr.nechcelo tak som to trošku zahral a nechali ma v škôlke pre nevyspelosť :D :D :D

laurora

:D hej 7 rocny a skolka, najpv sa vola Misko, potom Leo, najprv ma dotycna Tina 30 rokov, potom je to Nina a ma 29 rokov :D ale som rada, ze je to vymyslene cele, ze taka psycho zena neexistuje, teda aspon dufam :) ale mozno je fakt ta zena nejaka schizofrenicka s dietatom...

skorosenior

Prečo fake? Môže mať problémy v manželstve aj tichého synčeka ktorého v druhej téme spomína. Nikto tu nikoho nenúti používať rovnakú prezývku.

laurora

Tina, ja tiez v podstate nemusim pracovat, mam snubenca s ktorym sa mame skvelo, o chvilu mame svadbu, mame krasny byt v centre mesta a vies co? Do prace chodim, nie takej, kde stojim za pasom 12- ky 5x do tyzdna, ale pracujem v kancelarii, kde sme skvely kolektiv, casto sa posmejeme, ale hlavne sa citim produktivne a nie nepotrebne a hlavne moj zivot ma nejaky zmysel. Kebyze nic nerobim, ja osbne by som sa totalne zblaznila po case. A ze nemusis pracovat? To ti vobec nie je trapne napisat, ze sa starali o mna vzdy rodicia a teraz manzel? V tejto dobe zijes ako niekedy v 19 storoci, kde zena bola v kuse zatvorena doma, nic nerobila, nemala ziaden zivotny zmysel ziadne abmicie? Staci ti to k zivotu? Mne je to cele smiesne ako niekto takto moze premrhat zivot. A ked mate az tak vela penazi, tak to vyuzi napr. tak aby ste niekomu pomohli a rob nieco co by naplnilo aj teba, staraj a o psy v utulku...a nie taky plytky a povrchny zivot, ktory zijete...tvojou jedinou starostou je teraz to, preco na teba muz nadava. Kasli teraz na take sprostosti, zacni si budovat svoju osobnost a hladaj nejake hlbsie hodnoty a mozno zmeni na teba nazor aj manzel...

wee

Najprv som ta lutovala, ale ked to tu citam, nemozem uverit, ze v dnesnej dobe existuje taka zena (a s takymi nazormi) ako ty....ak to naozaj nie je fejk, tak ti radim zostat s manzelom, nadalej ho milovat a usmievat sa na neho..viac aj tak asi nedokazes..a jeho nadavky a kritizovanie su bohuzial pravdive, tak neodporuj a posluchaj ho..on sa o teba postara, neboj...

5.5 elsa

a čo tu teraz potrebuješ machrovať?vychvaľovať sa že nemusíš pracovať?lebo ty máš od niekoho dosť peňazí,ktoré si nezarobila?za to všetko si tvoj muž vyberá daň ponižuje ťa a podvádza,tak sa nesťažuj máš len čo si zaslúžiš,urážky do sprostých a neschopných nie je bohviečo,keď si zo svojim životom spokojná tak sa tu ľudom nesťažuj aké ty si chúďatko a ži si ten tvoj život,muž ťa má plné zuby si pre neho obyčajná nula,ide mu o dieťa preto je s tebou.......