Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

S loptou do čela

Jan178

Tak hneď vtedy čo sa to stalo hneď keď som prišiel domov som sa pozrel a zdalo sa mi ok tak teraz neviem lebo mam ich také isté len to čo som písal tak to svetlo tak mám potom väčšia jedno o kus.Ale myslím že to bude tým svetlom.

Jan178

Tak dneska som bol v škole tak tak mi je fajn žiadne príznaky nemám? Iba keď zadívam do zrkadla tak kus jedna zrelnička sa mi zdá byť väčšia asi očny klam :D

philips

Zreničky sú rovnaké, aj keď máš na jednom oku silné svetlo a na druhom absolútnu tmu.
Ako sa dnes cítiš?

Jan178

Teraz som pozeral do zlkadla a sa mi zda že jednu zrelnicu mam vätšiu ale asi to tým že je noc a keď svietim svetlo tak na jedno oko mi ide svetlo a na druhe nie tak asi preto či ?

Jan178

Tak hrali sme futbal a dievčatám čo hrali voleybal tak spadla lopta ku nám ja som ju vôbec nevidel a spolužiak chcel im nahrať a ja som sa pozeral na tu futbalku pozrem hore a uz iba loptu vidím medzi očami :D veľmi nechcem vynechávať v škole teraz.Tak všetko ok iba kus tlak cítim v hlave dakedy ale to iba kus.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

S loptou do čela - Fórum - ZDRAVIE.sk