Nízka Hcl, kvasinky, infekcie, poruchy cyklu

Príspevok v téme: Nízka Hcl, kvasinky, infekcie, poruchy cyklu
Marlyn

Dobrý deň p. RNG,
Keďže som človek, ktorý do seba len veľmi nerád dostáva chémiu tak som na základe prečítania príspevkov od Vás na internete v rôznych diskusiach, po tom čo som do vyhľadavača dala príznaky ochorení čo ma trápia predpokladám, že mám nízku hladinu kyseliny HCl( po dojedení jedla hneď grgam a mám pocit plnosti, unávy) , a v dôsledku toho premnožené kvasinky v črevách ( akné, ekzémy, problémy s cyklom, tiež neobvykle kruhy pod očami) a predpokladám aj v ústnej dutine, pretože mám neustále pália mandle, tvorí sa mi v tej oblasti hlien a mám biely jazyk a taký pocit zápachu z úst. Prednedávnom som sa pokúšala držať protikvasinkovú diétu, ktorú uvádzate na internete, ale nemala výrobky konkretne od výrobcov, ktorých odporúčate a neužívala som to celkom striktne, zrejme mi to kvasinky úplne nezničilo aj keď stravu som mala skutočne striktnú a v stravovaní som neprehrešila, chcela by som ju zopakovať s výrobkami, ktoré odporúčate, ktoré som si objednala nasledovne:
Now Oreganový olej,
Now Betaine Hcl,
Higher nature Citricidal,
Swanson Wild yam, tu sa chcem opýtať či mám objednavať ten pri ktorom je uvedené, že ide o koreň Wild yam root, lebo mám práve ten druhý
Chlorella od Green Ways aj Zelený jačmeň
Psylium mam z lekárne
Probiotika Biopron 9

Chcem sa Vás teda opýtať ako postupovať, ak chcem dať hladinu kyseliny Hcl doporiadku vynič kandidu v črevách a ústach, objednala som si aj chlorellu a zelený jačmen, ktoré chcem uživať tiež aby som telo úplne detoxikovala, a na úpravu cyklu wild yam. Tiež sa Vás chcem opýtať na radu, či by Ste mi vedeli poradiť ako sa stravovať a čo užívať v akých intervaloch aj po ukončení diéty, pretože by som veľmi nerada mala opäť tie hrozne stavy, ktoré ma poslednú dobu prenasledujú. Bola by som veľmi vďačná keby Ste si našli čas a spísali mi nejaké body, v ktorých by ste mi priblížili ako postupovať. Ďakujem pekne za odpoveď

Marlyn

Dobrý deň p. RNG,
veľmi pekne ďakujem za odpoveď, chcem sa opýtať či sa podľa vás mohlo stať, že candidu v črevách nemám, ale mám ju v ústnej dutine? dnes mi prišli všetky výrobky tak by som mohla opäť diétu zopakovať, chcem sa teda ešte opýtať ako by ste postupovali (myslím časové odstupy medzi bratím jednotlivých výrobkov oreganového oleja, citricidalu, a celkovo poradie pri riešení mojích problémov, kedy teda brať betain Hcl, kedy wild yam ( cyklus mam velmi nepravidelny a slabý, v kratkom čase sa mi tiež vytvorili viditelné vrásky a celkovo mám zlú pleť, na to, že som ešte pomerne mladý človek 22 rokov má to značne trápi, chcem sa opýtať tiež či podľa vás po očistení organizmu budem mať pleť v takom stave ako predtym alebo mi tie vyrazne vrasky a akné ostane a ak áno, nedá sa to nejako riešiť? ) môže aj tu byť príčinou zamorenie organizmu a tým pádom, že došlo k hormonálnej nerovnováhe v tele?. Vedeli by ste mi aj poradiť kedy uživať chlorellu a zelený jačmeň aby bola ich účinnosť čo najväčšia? Tiež probiotika (mám aj orálne predpokladám, že mam premnožené kvasinky aj v ústach, keďže tam mám otvorený zub po vypadnutí plomby, kde sa mi aj urobila hnisavá hrča a následne mi tam dali len vložku, stále však mám pocit, že mi z toho vyteká hnis alebo ako by som to nazvala a mám zapaléné aj mandle)Verím totižto, že všetko so všetkým súvisí a nechcem to nechať zájsť ešte do väčších extrémov aj keď si už niekedy pripadám ako hypochonder a voči lekárom nemám veľkú dôveru. Ešte sa chcem opýtať kedy užívať multivitamíny okrem komplexu som si kúpila navyše aj jod, selen a zinok) nepoznám totižto presne zakonnitosti medzi jenotlivými výrobkami a preto by som nechcela aby mi vplyvom účinku jedného bol znižovaný účinok druhého. Vďaka za váš čas a ochotu. Nech sa Vám darí.

RNG

Nedostatok kyseliny v zaludku treba doplnat, inac vsetku mikroby, co sa nachadzaju na surivycy jedlach sa dostanu do criev a tam znicioa poterwebnu probioticku floru Dobre kultivovane creva probiotikami nielenze pomahaju travit, ale najma vyrabaju hromady protilatok a zivin, ktore pomahaju telu v boji s roznymi nakazami. Skodlive mikroby v crevach naproti tomu vyrabaju len toxiny, tj skodlive latky, ktore mozu byt nielen jedovate(acne, vyrazky,...) ale aj neurotoxicke a karcinogenne. Podstata protikvasinkovej diety je podstatne obmedzit cukry, najlepsie na cas uplne vylucit a brat rozne doplnky na znicenie candid a podporu nasadenych probiotik mikrovlakninami Viac pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom candida.JUediny ucinny citricidal je taky co ma napisane jasne, ze obsahuje quaternialne zluceniny, tj ze to nie je len obycajny vytazok z grapefruitovych semien, ktory ma len maly zlomok ucinnosti. Najdes ho napr od firmy Hoogle aj doma.
Na menstruacne problemy a prechod treba brat yam, v ktorom ucinna latka Diosgenin, musi byt presne urcena, aby si mohla dostat davku 200 mg Diosgeninu Lebo zialbohu yam moze obsahovat pod 2 do 16% Diosgeninu, tj neurcite mnozstvo a na ucinok treba ta 200 mg davka Diosgeninu denne.