Nikdy som nemyslel že budem takto mäkký

Príspevok v téme: Nikdy som nemyslel že budem takto mäkký
domino č

Ahoj, nieko túto skúsenosť asi nebude chápať ale ja som jej teraz vďačný pretože mám úplne iný život.... Mal som 16 a veľmi akčný Život v ktorom som poznal len sex chlast a dosť zlého,v Januári som spoznal jedno dievča ktoré som už nevnímal ako nástroj ale ako niečo nové a nepoznané :) proste už my nešlo len o jedno a ani som to nechcel, proste vtedy som to nevedel ale skutočne som sa prvý krát zamiloval:) boly to krásne necelé 2 roky plné lásky a aj hádok pretože sme boly presne rovnaký, a rovnako sme v určitých situáciách rozmýšľaly, v posteli to bolo úplne krásne lebo sme sa dokonale poznali a boly sme nepochopiteľne zohrany :) ale mesiac pred roZchodom som zacítil Že niečo sa zmenilo a dosť má to trápilo ale nechcel som jej nič povedať a tak bolo všetko ako vždy. No po týždni sme sa pohádali a týždeň sme neboli v kontakte a myslel som že sa ozve stále som čakal, tak som jej zavolal a povedala my Že potrebuje pauzu týždeň tak ja smutný som rozmýšľal ako to bez nej vydrŽím... A takto to išlo mesiac a stále som myslel na ňu ako na drogu... Zavolala a povedala my že je koniec.... A ja som išiel sa baviť ako keby nič, po piatich dňoch som si začal uvedomovať čo sa stalo volal som jej a potom má už zrušila a vypla si mobil.... V piatok som sa definitívne odpojil od reality v izbe a zacaly 2 týždne plné drog alkoholu... myslel som že už to nikdy neskončí ,hlava bombardovana drogami myslela len na jednu otázku.... Čo ďalej? Ale odpoveď nebola, bolo to úplne dno keď večne usmiatu tvar vypalovaly drogy ale keby som ich nemal rak by som sa zbláznil.... Viem že to je hlúposť ale bolo to jediné čo my v tej sekundchvíly napadlo ako super nápad ako sa postupne Zničit pretože pocit že už nebudem ju mať pri sebe bolo to najhoršie na svete a. Zažil som už všeličo.... 2 týždne ktoré pre mňa boly ako večnosť my dosly drogy a ja som vytiahol pištoľ a Zničený som zavrel oci.... Vtedy my prebehol život ako na videu.... modré oči, blondave vlasi ktoré decko ktoré bolo vždy slušne a dobre a 18 ročný človek ktorý nemal už silu povedať slovo, položil som si prostú otázku Čo ďalej? jasnú odpoveď som nemal, a vedel som že prísť do reality bude veľmi ťažké hoci to boly len 2 týždne ale silné... odložil som pištoľ dal posledný fet ktorý som mal a odpadol na posteľ.... 6 dní som a malými prestávkami spal... vždy som mal rešpekt a bál som sa závislosťi.... A ja som ju zrazu mal.... Nemal som abstaky ako narkomani na ulici po rokoch, ale nejaká tam už bola.... dlho som rozmýšľal s čistou hlavou čo sa vlastne stalo , za krátky čas som bol na ťažkom dne, ale niečo má koplo s5 do reality.. ale to čo som nikdy neriešil som mal zrazu v sebe \\\" Zmenil som sa \\\" naučil som sa ľúbit čo bolo úplne na smiech pred tým vzťahom.. je pravda Že po čase má to naučila ale už to viem :) mám otvorené oči pre realitu a už nemám život len na párty ale viem čo sú skutočne hodnoty života a uz mám sen o šťastnej rodinke a krpci určite :)) , pomaly sa dávam so poriadku a určite si nájdem druhú lásku, pretože mám sen ľúbiť a byť lubený :) ležať spolu pri telke a hádať sa o ovládač od tv :3 ... Nikdy som nemyslel že budem takto mäkký chalan... Vždy som býval bez citu a nebral som ohľad na druhých, žil som vo svojej primitívnej bublinke, ale tá praskla :) ešte mám v sebe kúsok minulosti ktorá sa ozve niekedy, ale viem že to casom zhorí a ja budem dôkaz o dokonalom frajerovy alebo muzovy :) mám 19 ešte mám čas :) prepáčte za pravopis, musel som si na takéto zdôvodnenie dať pár pív ;) čakám že to nepochopite všetci ale je tu len. Môj príbeh a nič iné, písal som to síce jak prvacik , tak prepáčte fakt, ďakujem za pozornosť a dobrú noc

***

dost dobre nato aby to bola pravda. Tak napríklad. Odkial si brala peniaze na tolke mnozstvo drog? Odkial si mal pistol ako 16 rocny? A spal si 6 dni vkuse hej?

Prezyvka055

Vidno ze rodicovska vychova pri tebe nedopadla najlepsie, tak uvidime ci si sa dokazal uvedomit a mozno raz nieco z teba bude ale velke sance tam nie su.

5.5 elsa

domino rozchod cez mobil vždy najlepší spôsob že?do očí ti nepovie dôvod,no čo už aj také rozchody sú,ale po takej dobe ti mohla povedať aspoň dôvod a do očí, či to by nezvládla?,,no láska robí z ľudmi divy:)tak čo žiješ ďalej žien na svete sú milióny s tým "mäkký" to zasa nepreháňaj,daj sa dokopy a ži normálny život bez drog a chľastu,každý ten rozchod prežil, čo teraz sa nezblázniš......venuj sa škole,nájdi si prácu,ktorá ťa baví,v práci bude aj nejaká iná žena:)

Delete

No nič v zlom ale aj keby som bol ožratý ako doga tak nenapíšem y v slovese :D

Do 16 si spoznal toho veľa...klobúk dole pred výchovou zo strany rodičov. úprimnú sústrasť.

,,ale viem že to casom zhorí a ja budem dôkaz o dokonalom frajerovy alebo muzovy :) mám 19 ešte mám čas :),,

prepáč ale nejako mi to nejde...

sweater*

pekne, nie kazdy pribeh ktory je tvojmu podobny 'konci' stastne. je fajn ze si si uvedomil co sa vlastne stalo a zase si nasiel dovod zit. ja skor obdivujem takychto ludi ktory sa prebrodili hnojom az dosli kam dosli