Stála bolesť v pravom boku

Príspevok v téme: Stála bolesť v pravom boku
Smejo248

Zdravim. Mam problem, od Silvestra 2013, kedy sme leteli dlhy let lietadlom mam problemy s bolesťou na pravom boku. Začalo to v lietadle, keď som dlho sedela, najorv ako normálna bolesť a potom to všetko prešlo do praveho boku, ako keby pod rebrami. Keď sme dorazili na miesto museli sme ist do nemocnice a tam mi zistili moerne zvačšenu pravu obličku a krv vmoči, avšak bolesť ustala tak sme mali po zbytok pobytu pokoj. Ako sme sa vratili domov, pochodila som rozne vyšetrenia, noe nezistili mi žiadnu špecialnu diagnozu, iba že mi ta prava oblička mierne pada, ale fakt mierne, no bolesti pretrvavaju. Väčšinou ma to začne boliet ked dlho sedim a keď ležím je to vpohode, ako keby uplne odišla bolesť, no v poslednom čase už ani ležanie nepomaha, dokonca už ani tabletky na bolesť poriadne nezaberaju. Mam sice dost velakrat nafuknute brucho, aj dosť velakrat tvrdu stolicu, no neviem, či by to spolu mohlo suvisiet. Prosim, ak by niekto vedel čo s tym, poraďte, lebo som už dost zufala z toho, ani na vylety so školou nemôžem chodiť a v poslednej dobe to mam už skoro každý deň, čo mi dosť sťažuje život. Mám 15

Smejo248

gastroenterologička? nie, ona len čreva a take veci.. inak mi len povedali že kamene ani nič také nemám, iba že mi mierne padá ta pravá oblička

Smejo248

Bola som aj na gastroenterologii, zobrali mi všetko, nič nezistili, iba nejaku bakteriu v črevach ale že to je normálne že to ma skoro každý len ešte na výsledky na kalprotektin nie su.. ale slepe črevo to nie je určite, rok by som tak asi nevydržala :D takže nevien