Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Druha stredna skola

Príspevok v téme: Druha stredna skola
michael45

Dobry den, chcem vediet ci je tu niekto kto by mi vedel poradit a odpovedat na par otazok. Je to rok co som uspesne zmaturoval, a rozmyslam ci je mozne, aby clovek mal 2 stredne skoly. Chcem robit vytuzenu pracu, momentalne je to len moje hobby, ale chcel by som sa tomu venovat v zivote aj profesionale, zial, prisiel som na to az casom a v 14 rokoch som este nevedel co v zivote chcem robit a bolo mi nejak jedno na akej skole skoncim. A viem ze vsetko sa da aj bez skoly, ale ta by mi predsa dost pomohla.

Chcem vediet ci je to vobec mozne ak ma clovek uz jednu maturitu? a ak ano je to nejak naviac spoplatnene? bol by mi pocas studia prideleny opat statut studenta alebo pokial by som nepracoval na tpp tak by som musel byt vedeny na urade prace? ako je to v pripade sukromnych skol?

Ak mate akekolvek informacie, alebo dokonca poznate zo svojho okolia niekoho kto ma dve stredny skoly, budem vdacny za kazdy prispevok.

Ak nie, neviete kde by som sa mohol ohladom toho informovat?

Prosim hlupe komentare a urazky nepiste, mozno to niekomu pride ako hlupost, no je v tom moja cista zvedavost aby som vedel ako je to v takomto pripade, chcem zvazit vsetky moznosti a cesty, ktore by mi dopomohli k vytuzenej praci.

Dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Druha stredna skola - Fórum - ZDRAVIE.sk