Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco to pekni ludia maju také jednoduché?

Príspevok v téme: Preco to pekni ludia maju také jednoduché?
skareda :(

Ahojte. Mám 16 rokov a na internete som spoznala jedneho skveleho chalana. Chodili sme spolu rok aj nieco, ale potom sme sa rozisli kvoli somarine, ale on ma stále chce naspet a vraj ma stále miluje. Lenze ja uz nechcem vztah. Kvoli comu? Kvoli tomu, že som moc moc skareda. On ma nikdy nevidel, lebo som mu hovorila ze fotku neposlem, pretoze som skareda a tak. A on povedal, že na kráse nezáleží, dolezite je srdce. Ale ja si myslím, že každý chce mat pekneho partnera/partnerku aj zvonka, nie len v znutra.
V reale sme spolu este neboli, kvoli velkej dialke. Sme spolu v kontakte, že si voláme na Skype (bez webky) alebo na mobile a piseme si. On sa chce tieto letne prázdniny stretnut a ja neviem co mám robit :( ked ma uvidí, bude sklamany :( urcite čaka nejake pekne dievca, ale ja nim nie som. Ved sa mi vsetci smeju ako vyzeram, nikdy som nebola milovaná, len on mna miloval ale to len preto, lebo ma neviděl.
Mám mu povedat, že sa s nim nestretnem aj ked viem, že mu to dost ublíží? Už nas rozchod mu dost ublížil. Co mám robit :/

Deria

Myslim, ze prezivas nejake postpubertalne obdobie. Velky nos? Co je velky nos? Moja kamoska mala chudinka naozaj velky nos, obrovsky orli ale ho mala taky nasledkom urazu v detstve, takze jej zdrav.poistovna zaplatila aj operaciu. Ale co je zaujimave, s tym jej velkym nosom mala neuveritelne vela napadnikov! Fakt je ten, ze bola velmi sarmantna, sexy, pekne sa obliekala, mala pekne vlasy a dlhe nohy a hlavne, mala take zdrave sebavedomie. A jej nos? Ano, tuzila ho mat krajsi ale to nebolo vobec rozhodujuce. Po OP mala sice nos krajsi ale stala sa takou tuctovou babou, na prvy pohlad nic zvlastne. Ona s tym nosiskom totiz hned zaujala a vzdy zabodovala. Fakt na nu isli chlapi jak muchy na lep.:) To je pravda, co pisem, tak sa zamysli nad sebou.
Mozno ti netreba nejake velke upravy ale uz len kvoli svojmu sebavedomiu by som sa snazila si trosku opticky vylepsit vizaz. Dobre ti tu radia, mnohe nedostatky sa daju zmiernit ci zakryt. Ale ak budes stale presvedcena, ze si skareda, nepomoze ti ani svätena voda! Lebo to, co si myslis, prenasas na svoje okolie v podobe charizmy. A moze sa stat, ze s odstupom casu budes so sebou spokojna. Inac take nalady a komplexy nie je nic mimoriadne v tvojom veku, to sa stava.

fascinating

Ja neviem, čítala som príspevok aj reakcie a všetky mi prídu viac menej odveci, mňa na tom príspevku najviac páli otázka:"chodili spolu" rok a pol. Čo to bol vzťah, keď sa nevideli, nerozprávali, nemajú žiadny osobný kontakt, prakticky nevedia, kto ten druhý je,? Ved ako môžu vedieť, s kým to vôbec chodia, či sa im ten druhý naozaj páči, vonia, priťahuje ma a také tie veci, čo sú základom na vzťah? Ja neviem, ale myslím si, že vzťahom teda normálnym chodením sa to nazývať nedá. Na čom je to založené, na smskách, skype? Prispievateľka sa bojí svojmu priateľovi ukázať na očí lebo "je škaredá"? Preboha, toto je láska, dôvera k inému človeku, funkčný vzťah?

ivobrick

Boze, jasne ze nie, na tom channeli len ukazuju co vsetko sa da spravit.

Ja ti nekazem aby si robila to co ona, len nieco podobne.

Mas velky nos? Fajn, stmavis si ho a ostatok tvare svetlejsi makeup.. Nikto ti nekaze dat si ho tam tonu.

Zvyraznis si oci, upravis obocie, nie domalujes oci tak velmi ako ona.

Zvyraznis si usta, hoci aj blbym leskom.

Zmyjes si vlasy a spravis si vlny, nemusis si ich farbit len si ich znicis..

Potom sa pozri do zrkadla.. kocka je na svete..

Nejdem tu pisat o tom ako sa ti zdvihne sebavedomie, kto sa usmieva a ma to v prdeli.. co si o nom ludia myslia.. prestane ta kazdy riesit a budes ty ta zaujimava to mi mozes verit. Len potom namna nenadavaj ze ta otravuju chalani.. :D

M3T30R

Skus zlomit svoj strach a proste to vyskusat pretoze takto to vecne nepojde. Tato sanca dlho nevydrzi, tak radsej vyuzit a skusit ako to dopadne nez potom lutovat ze si sa bala. Ten chalan jednoducho nebude vecne cakat na teba.

Ci uz pekny alebo skaredy, nezostava nic ine len najst si vo svojom zivote nieco co nas robi statnymi a drzat sa toho.

ivobrick

Ja mam tiez velky nos, komu sa nepaci, nech necumi xD

Makeupom to ide zakryt. Na youtube mas milion navodov ako nato.

Nieco dalsie? ..

skareda :(

Ivobrick- tak napriklad velký nos, s tým sa nic nedá. Možno nejak specialne make upom trocha zakryt, ale to by som moc nevedela. A operaciu nikdy

ivobrick

Tebe ide.. len to ma jeden maly, malilinky hacik. Kazdy moze byt pekny, pekne vyzerat.

Miesto plakania nad sebou, zacni so sebou nieco robit a pytaj rady nato.

Zaujimalo by ma co konkretne je natebe spatne, alebo aj viac veci, pretoze so VSETKYM sa da nieco robit.

Je rok 2015, a nebyvame v jaskyniach.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco to pekni ludia maju také jednoduché? - Fórum - ZDRAVIE.sk