Preco to pekni ludia maju také jednoduché?

Príspevok v téme: Preco to pekni ludia maju také jednoduché?
skareda :(

Ahojte. Mám 16 rokov a na internete som spoznala jedneho skveleho chalana. Chodili sme spolu rok aj nieco, ale potom sme sa rozisli kvoli somarine, ale on ma stále chce naspet a vraj ma stále miluje. Lenze ja uz nechcem vztah. Kvoli comu? Kvoli tomu, že som moc moc skareda. On ma nikdy nevidel, lebo som mu hovorila ze fotku neposlem, pretoze som skareda a tak. A on povedal, že na kráse nezáleží, dolezite je srdce. Ale ja si myslím, že každý chce mat pekneho partnera/partnerku aj zvonka, nie len v znutra.
V reale sme spolu este neboli, kvoli velkej dialke. Sme spolu v kontakte, že si voláme na Skype (bez webky) alebo na mobile a piseme si. On sa chce tieto letne prázdniny stretnut a ja neviem co mám robit :( ked ma uvidí, bude sklamany :( urcite čaka nejake pekne dievca, ale ja nim nie som. Ved sa mi vsetci smeju ako vyzeram, nikdy som nebola milovaná, len on mna miloval ale to len preto, lebo ma neviděl.
Mám mu povedat, že sa s nim nestretnem aj ked viem, že mu to dost ublíží? Už nas rozchod mu dost ublížil. Co mám robit :/

Rocketman

Tinus, to su take reci, ze aj je to smiesne. Hlavne tie reci, ze "chlapi sa boja peknych zien". Ale realita je presne taka ako si aj sama napisala, teda ten kto chce teba, toho ty nechces....Jednoducho si prilis narocna. Lebo silne pochybujem, ze by sa ta chlapi bali. Ale ked ich odmietas do radu a cakas na nejakeho namakaneho cava, tak sa necuduj :-)

Tinuš868

Vôbec to nie je pravda,že pekní ludia to majú jednoduché.Hovorí sa,že pekních žien sa chlapi boja.Ja som robila modelku a mám problém si nájsť niekoho a to nielen z časového hladiska,ale aj preto,že tí čo majú záujem o mna,tak ja zase nemám záujem o nich.Určite by som chcela niekoho,kto sa nebude pozerať iba na môj vzhlad,ale aj na moje srdce.

Prezyvka055

Delete to nezisti, lebo ked ma napucnuty rozkrok tak si tiez moze povedat ze na krase nezalezi hlavne ze rozkrok odpuchne :D

Delete

Ak sa s ním chceš stretnúť tak mu čo najskôr pošli svoju fotku. A uvidíš.

či má pekné srdiečko alebo len napuchnutý rozkrok :D

5.5 elsa

Delete presne žiadna vnútorná krása,tá sa zistí až keď s tým človekom si dlhšiu dobu,ale v prvom rade ťa ten dotyčný upúta tým ako vyzerá čo povie a tak:)

5.5 elsa

qadrus sú s tým problémy a hovorím už len k doktorkám chodím,po skúsenostiach u tých doktorov išla som z nohou,z nejakým prístrojom mi chodil po nohe a potom pozerám čo to robí drzo začal pchať ruku tam kam nemal, treskla som mu po nej!!! a postavila som sa chcela som ísť za riaditeľom za obťažovanie,začal mi tam niečo ukazovať na počítači aby nemal problém,to isté u ďalšieho-spotený červený,dokonca aj u zubára, uslintané prasce chodím odvtedy k doktorkám a mám svätý pokoj,ty ako muž máš zasa s niekym iným problémy ale vôbec to nie je výhoda,neobliekam sa výstredne,neprovokujem ešte v bývalej práci dávno bol problém zo šéfom zasa nie tak som dala výpoveď niekedy sa na tom normálne zasmejem,ale nie je to sranda ako celkovo z mužmi je problém :D

qadrus

Presne tak pozeraj sa na vnutro cloveka ja som zo sexom zacinal na zakladnej a kdejaky zakomplexovany chudaci co stratili panictvo mozno v styriciatke ma neustale napadali tak sa na zovnajsok vykasli a pozeraj sa na vec inym pohladom.

5.5 elsa

ivonka 133 presne hlavne u tých doktorov,už chodím len k doktorkám,lebo viem že tá sa na mňa pozerá ako na človeka a nič si neskúša:D:D,nemajú to pekní ľudia ľahšie......