Preco to pekni ludia maju také jednoduché?

Príspevok v téme: Preco to pekni ludia maju také jednoduché?
skareda :(

Ahojte. Mám 16 rokov a na internete som spoznala jedneho skveleho chalana. Chodili sme spolu rok aj nieco, ale potom sme sa rozisli kvoli somarine, ale on ma stále chce naspet a vraj ma stále miluje. Lenze ja uz nechcem vztah. Kvoli comu? Kvoli tomu, že som moc moc skareda. On ma nikdy nevidel, lebo som mu hovorila ze fotku neposlem, pretoze som skareda a tak. A on povedal, že na kráse nezáleží, dolezite je srdce. Ale ja si myslím, že každý chce mat pekneho partnera/partnerku aj zvonka, nie len v znutra.
V reale sme spolu este neboli, kvoli velkej dialke. Sme spolu v kontakte, že si voláme na Skype (bez webky) alebo na mobile a piseme si. On sa chce tieto letne prázdniny stretnut a ja neviem co mám robit :( ked ma uvidí, bude sklamany :( urcite čaka nejake pekne dievca, ale ja nim nie som. Ved sa mi vsetci smeju ako vyzeram, nikdy som nebola milovaná, len on mna miloval ale to len preto, lebo ma neviděl.
Mám mu povedat, že sa s nim nestretnem aj ked viem, že mu to dost ublíží? Už nas rozchod mu dost ublížil. Co mám robit :/

soffa

ako mozes chodit s niekym,s kym si sa nestretla?to je realne??ja si myslim ze je to platonicka laska ale nic viac.a ci to pekny ludia maju lahsie???nemyslim si ze to mame lahsie,sme len trosku viac sebavedomi;DDvies ako sa hovori"s peknej misky sa nenajes,...takze ti normalny su aj pekni aj skaredi,zavisi od povahy cloveka.

skareda :(

Dakujem, citam si vsetky vaše rady a premyslam nad tým :)
Fleur- nie nie, fotku by som sa neodvážila poslat, promin :)

Fleur-de-lis

no pekní to majú naoko ľahšie, ale myslím, že sú tam potom často pochyby, či ich ľudia majú radi pre to kým sú, alebo len ich zovňajšok a zrejme majú riadny stres zo starnutia :D

Ale každopádne neviem či sa váš vzťah dá nazvať vzťahom. Bolo to niečo poloreálne. Nie dobrý nápad, ak by si sa ma spýtala...

Chápem tvoju obavu, bojíš sa, že budeš opäť odmietnutá a zranená. Tak ale rozhodnúť sa musíš ty, či to riskneš alebo zahodíš šancu. A osobne, vážne nepoznám žiadne dievča, ktoré keď sa normálne upraví (nemyslím kilo makeupu a módu celebrít) tak by ho niekto opísal za vážne škaredé.
Poznám dievčatá čo sa "zoškaredia" hrozným oblečením, makeupom alebo účesom, ktorý im vôbec nepristane, ale keby si nechali trošku poradiť, tak aj z nich budú kočky. Teda čo sa čisto fyzického zjavu týka.
A k tomu keď niekomu sadne niečia povaha, tak toho človeka vníma inak, a teda si viac všíma jeho pekné črty (fyzické aj duševné).

Ak chceš tak mi pošli svoje foto a môžem ti povedať nakoľko preháňaš a prípadne poradiť ;)

odpovedam

tvoj problem nie je vyzor, ale nizke sebavedomie. zacni si viac verit a vazt samu seba pre to, ake mas prijemne a pekne vlastnosti, prestan hladat chyby. vsetci mame nejake ;-) a krajsi ludia to maju lahsie? nemyslim. choroby, nehody, nestastia sa stavaju kazdemu bez rozdielu. i tie pekne veci.

Delete

Krása je len subjektívny pohľad každého z nás. Spoločnosť v dnešnej dobe považuje za pekné väčšinou súmerné bytosti alebo predmety bez akejkoľvek odchýlky. No práve tie odchýlky nás robia výnimočnými a krásnymi.

Sklamať nás môžu len naše vlastné očakávania.

5.5 elsa

skareda a čo tak sa trochu skrášliť?jednoducho kozmetika iná farba na vlasy,možno melír,vlasy vyžehliť,natočiť,zmeniť oblečenie,pozri si rôzne časopisy a tam si vyber podobný typ dievčaťa ako si ty, podľa nej to urob,môžeš ísť aj kozmetičke,vizážistke,kaderníčke oni ti poradia a stretnutie nemusíš rušiť,rozchod mu nemohol ublížiť pretože ste spolu nikdy nechodili:D,toto bude prvé rande,to ste boli takí kamaráti,tak niečo vyskúšaj a nepokaz si to rande,keď ti na ňom tak záleží........

sjhd

Ale prosím ťa veď keď na tom trvá tak ťa musí naozaj milovať len choď a stretni sa s ním veď za to nič nedáš a aj tak píšeš že bývate od seba ďaleko tak keby sa náhodou s tebou rozišiel pre výzor tak na neho skôr zabudneš.