Referendum - ako hlasovať?

tasty

delete "Minule na nejakej škole muselo dievča a chlapec predvádzať súlož a polohy pred tabuľou..."

prosím ťa bol si pritom????? vieš to dokázať, že to tak bolo
nebolo to tak, že žiaci si robili zo súlože srandu, a potom to tak prekrútili?? a bulvár to len ozdobil

a keby to aj pravda bola, tak kopec úchylných učitelov zoberú do pracovného pomeru, ale to nie je chyba sexuálnej výchovy, ale taký neschopný učitelia nemajú čo hľadať na škole,

to nie je dôvod, aby sa sexuálna výchova vymazala zo škôl

Delete

Lenže vieš akí sú učitelia v dnešnom svete...a aké sú deti...

neviem...anonymné už nie je nič...veľa detí by bolo vystavených obrovskému psychickému tlaku a šikane.

ale je to len môj názor...

Minule na nejakej škole muselo dievča a chlapec predvádzať súlož a polohy pred tabuľou...

asi som divný ale mne sa to nepáči

flegma

tak ale to sa tyka formy vyucby a tu si zrejme voli kazdy vyucujuci po svojom...
napr. ja bych volila anonymne kladenie otazok formou napisania na papier a hodenie do schranky a podobne, riesit sa to da vselijako

Delete

Tak skoro tehotných tu už bolo veľa :D

Ono sa môže celkom ľahko stať, že niekoho kto niečomu nebude rozumieť tak budú šikanovať... nie som proti sexuálnej výchove ale som proti výučbe v kolektívoch. Neviem...možno som to zle napísal ale niekto hanblivejší by sa možno ani neopýtal ak by ho niečo zaujímalo...

flegma

uz len ked vidim, ake temy tu pubertiaci zakladaju (pobozkal ma, mozem byt tehotna? atd.), tak naopak, sexualnu vychovu by mali este zintenzivnit...

Delete

Nič v zlom ale každé dieťa je na inom stupni vývoja a nie som celkom stotožnený s tým, aby sa to všetko takto prezentovalo.

Tie deti môžu kľudne dostať traumu a zdravý intímny vzťah už nikdy nezažijú Nič v zlom.

Ja som osobne proti. Dievčatá dospievajú skôr a sú aj vyspelejšie a každé dieťa je individuálne. Ak už niečo takéto vyučovať tak pod dohľadom detského psychológa a individuálne. Nie kolektívne.

tasty

delete, článok veľmi úchylný, ale pre mňa je to obyčajný bulvár, nemá výpovednú hodnotu

roky rokúce bola sexuálna výchova, a boli náučné,

teraz si v takýchto článkoch robia srandu zo sexuálnej výchovy, dezinformujú, a preto treba úplne zrušiť sexuálnu výchovu? lebo niekto s niečim úchylným prišiel a nahuckal pol slovenska, že to tak bude úchylné na všetkých školách, keď to tak v skutočnosti nie je

ľudia stratili ste rozum, necháte sa manipulovať?

tasty

nepozdáva sa mi to referendum, niečo skryté chcú uzákoniť isto, smrdí to niečim

jasne, že som proti manželstvám rovnakého pohlavia, ale fakt mi na tom referende smrdí

mi už v zákone máme uzákonené, že manželstvoje je IBA medzi mužom a ženou!!! načo to treba ešte raz,, je tam niečo skryté,,,,,,,,,, zas je to o vymývaní mozgu, nejdem na referendum!

a prečo by dospievajúce deti nemohli mať prednášky s tematikou sexuálnej výchovy??? aj ja som ich mala, a boli veľmi náučné,,,,, radšej si to majú prečítať na googli??