Porod v BA - otazka pre mlade mamicky

Príspevok v téme: Porod v BA - otazka pre mlade mamicky
Noemi.1987

Ahojte kocky, mam 27 rokov, som prvorodicka a prave sa rozhodujem kde budem rodit, preto ma zaujimaju vase skusenosti. Kramare som uz vylucila, rozhodujem sa medzi Ruzinovom a Antolskou. Vsetko ma pre a proti, ale kedze nemam vela info z prvej ruky, poradte mi prosim vy. :-) Zaujimaju ma doktori, sestricky, co sa dialo, ked ste prisli do nemocnice, ako prebiehal porod, ci vam babatko dali hned prilozit a potom aj prvykrat nakojit, ako vam pomahali s prebalovanim, kojenim - aspon na zaciatku, ci vam stihli dat vcas epiduralku (a ci to bolelo), ako je to s hygienou a navstevami pri standarde a nadstandarde, co vam davali jest, ako veeelmi boli porod, ake mate skusenosti s nastrihnutim/roztrhnutim a vsetko co vas napadne. :-) Dakujem za vase postrehy a skusenosti :-)

5.5 elsa

sanatorium koch,je ale drahé,ale že nič nebolí:D:D:D:D pozri si na nete,,antolská tam bola švagrinina sestra 500 euro pichli epidurálku včas nebolelo vpich len že málo,dobrá nemocnica je aj medissimo,,tieto informácie nemám z vlastných skúseností,ale od známych,,,,čo sa týka medissima bola som tam a je to tam na úrovni,ale z niečim iným som bola takže tak .......