KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

slusny_muz

Lea ak Ta pritahuju takito "zli" chlapci, tak potom si si dobre vybrala...ved naco Ti bdue slusny muz, ktory sa bdue vediet postarat o deti, bude Ta milovat aj ked bdues v teplakoch, bude Ti verny....radsej sa trpait nad playboym, ktory travi hodinu v kupelni, nevie co je to ucit sa s detmi, ale presne vie ako zamotat zenam hlavu...

fifina

Este nieco som zabudla.Kedze si zrejme velmi neskusena,daj si sakra pozor,aby si nieco od neho nechytila!Zato je dolezite v tejto dobe sa nehrnut do postele s hoci kym.Mozes mat nasledky na cely zivot!Neber moje reci ako vysmech.Clovek sa uci v kazdom veku!

lea

No jasne, ze by bolo, pokial ide o partnerske spoluzitie, urcite nekomplikovanejsie a jednoduchsie zalubit sa do nudneho slusneho pana v okuliaroch, ale cim to je, ze vacsinu zien pritahuju prave zli chlapci?

agina

Lea ked svojho partnera nazyvas playbojom, tak ti asi az tak na nom moc nezalezi.Pretoze ked by si ho mala skutocne rada, v zivote by si sa o nom takto nevyjadrila a nevypytovala by si sa hluposti, ci je vhodne sa s nim vyspat po dvoch tyzdnoch, ked si to uz aj tak urobila.

slusny_muz

a tu nejde o pravdu...ide o nazor..on si mysli ze je to tak spravne ze na druhom rande je sex...ty nie....that´s it

jannna

Podľa mna to máš spraviť vtedy keď to sama chceš a nie vtedy keď sa to patrí alebo hodí. Pravidlá že na 2 rande už áno sú fakt pre mladšie ročníky, riaď sa citom a rozumom. viem čo hovorím tiež mám 30

fifina

Mozno sa s tebou vyspi a posle ta do kelu,ak je tak atraktivny a dokonca playboy.Uz asi straca prilis vela casu pri tebe,kolko bab uz mohol za ten cas pretiatnut!Prepac,ale tak mi to pripada.Tieto reci,co pises,sa s chlapom nerozoberaju.Je to strasne detske.Zalezi na tom,aky vstah hladas.Ty musis sama vycitit,ci sa ten chlap o teba skutocne zaujima,alebo mu ide iba o jedno.Je to len na tebe.Ak hladas vaznejsi vstah,najprv si toho tvojho playboya dobre otukaj,aby si ho potom zbytocne neoplakavala!

slusny_muz

lea a co chces pocut? Rob tak ako to citis...ked to chces tak to kludne sprav..kazdy cloveka ma ine predstavy kedy, ako, s kym...jeden Ti povie ze uz si sa mala davno milovat a niekto povie ze cakaj rok...

adi

Nie to urcite nie, ale myslim, ze normalne inteligentna zena uz v 30-tke taketo otazky nekladie, ale vie si ich zodpovedat aj sama. Nic v zlom.

lea

Ivka, ano doslo, ale pytam sa, lebo stale nad tym premyslam.. ci to nebolo unahlene.. tak sa pytam do buducnosti. a myslim, ze je to tema, ktora je zaujimava a tyka sa vela ludi. ale ak mas nieco proti, nemusis si ju citat.