Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

lea

Bolo to vcera hrozne. v jednej chvili som dokonca nevedela, ci mam skor volat zachranku alebo policiu. nakoniec si to odniesli len vchodove dvere. je mi vsak snubenca velmi luto. pricestoval za mnou zdaleka a toto sa dozvedel..

donna

Lea, mozem sa Ta opytat? Pisala si, ze uz chodis s Tvojim priatelom 4 roky. To znamena od 26. Neviem, kedy si sice zacala zit sexualny zivot, ale ako si stihla tych 15 ostatnych??

donna

Jedno nechapem, preco sa tu tak uraza? Myslim, ze nie je fer, sudit sa vzajomne, ked nikto nikoho v skutocnosti nepoza.... Pisem to nestranne.. A konflikty nikam nevedu, len k stresu a podrazdenosti.... A nic sa tym neziska, akurat ze si nevedome clovek skodi sam sebe

teenagerka18

no ja umrem z teba playboy...ani ty ani lea neviete, co chcete....a zrazu si tu hovorite jak sa moc mate radi a podobne blbostinky....akoze sorry, ale vy obaja potrebujete vazne psychologa....ak nie psychiatra, lebo takto, ked to pojde dalej, tak Lea skonci v blazinci, lebo sa boji, ze ju playboy podvedie a zakazdym bude nad tym premyslat, kym sa z toho nezblazni....a playboy??? ten si bude dalej zit svojim odviazanym zivotom!!! Lea spametaj sa, co najskor (a to hovorim pre tvoje dobro), ak sa nechces sklamat a byt nestastna popremyslaj nad tym, ako pojde tvoj vztah s playboy-om dalej!!!

carmen1

Tak to tu este nebolo - nakoniec budeme chudiatko Leu lutovat ako podvazanu milenku! Vies, hovori sa, ze vsetko sa v zivote vrati, tak tebe sa vratia aspon tie nevery. A Playboy.. co si ty za muza, ked nevies byt verny milenke, nieto manzelke? Zeby si si hladal zeny, ktore ta neuspokojuju?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM?? - Fórum - ZDRAVIE.sk