KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

fifina

Milli,ty si jeden z nich...A to "nikto nema zaujem",tak ten nikto,to si ty.Ty si nejaky velmi mierumilovny!S tebou asi dost ludi zameta!Nehadam sa s tebou,iba ti odpovedam tak,ako tvoj protirecnik.Ja,co mam na srdci,mam na jazyku.Nemal si sa do mna obut.Keby si respektoval moj nazor,ani by som si ta nevsimla!Nepatris do mojej krvnej skupiny,tak sa drz bokom!

fifina

Zda sa mi,ze odkedy tu napisala lea,ze ma VS,zopar jedincov zacalo menit nazor.Zacali sa jej,takpovediac,strkat do zadku.Co dodat,radsej nic.Teenagerka,nedaj sa.Ak raz pojdes na VS,vyber si lepsiu,ako lea,lebo ak tu skolu naozaj absolvovala,tak jej to nejak moc neslo,ale cez postel,to mozno zvladla!

milli

Milá teenegerka, každý tu napísal len svoj názor, prečo by ho tu nemohol vyjadriť? To, že si ničoho nerobíš ťažkú hlavu nemusí znamenať, že už všetko vieš najlepšie. Môže to byť práve aj tým, že máš ešte len 18 a chýbajú ti skúsenosti a obozretnosť ktoré Lea už má a ty možno ešte nie. Ale hodnotiť objektívne Leu by som sa vôbec neodvážil nehovoriac o hodnotení IQ. Vieš, teenegerka, možno práve takéto neuvážené vyjadrenia hovoria o vyspelosti pisateľa viac ako by si si myslela. Ale to je len môj názor. Podľa tých pár príspevkov, ktoré som od Ley čítal, sa mi zdá byť dosť inteligentná a vážim si aj jej prvotný postoj k pôvodnému problému. Škoda len, že sa predsa nechala nahovoriť. Od jej partnera tento ťah považujem za dosť nesprávny a necitlivý (varujem sa písať ostrejších slov, ak by to tu ešte v budúcnosti čítal).

?!?!?

Pre vysokointeligentnu ccc.Moj novy nick,ako si dokazala vypatrat/to by hocikto nedokazal,iba taky inteligent,ako ty/,patril tebe,hanba s tym nema nic spolocne!Hanbit by sa tu mal niekto iny!Mozno,tak trocha aj ty,lebo ti zrejme tento pribeh niekoho pripomina,ked ho tak obhajujes.Mozno sem onedlho napises nieco podobne.Aspon sa dobre pobavime!

agina

Lea stale a stale sa vraciam k tomu tvojmu prvemu prispevku, kde pises, ze si s novym partnerom denne aj niekolko hodin.To sa teda chcem opytat, ze ci to nie je tvojmu snubencovi dajako uz podozrive, ze si stale prec???? lebo ako viem, zdravotne sestry nemaju moc moznosti, su stale v praci a tak. Vychadza mi to tak, ze si sa asi zalubila do nejakeho zenateho doktora. Ci nie????