Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manzelstvo a kamarati

Príspevok v téme: Manzelstvo a kamarati
samira86

Mojmu muzovi som vcera povedala ze by som si dnes rada s nim urobila pekny vecer sampanske vecera a tak...ked som prisla z obchodu on akurat isiel von vo dverach som mu naznacila ze som kupila nieco na osviezenie nasho sexu...a on mi predchvilou vola ze dojde aj skamaratom ze si dame splu nejaky drink.....je toto normalne?tak nech ma potom aj obaja pretiahnu ked bez neho nemoze byt....pritom som cely den sama a on je kazdy den hodinu ale skor dve hodiny s kamaratmi....sme zobrati kratku dobu co mam robit aby bol s kamaratmi menej?

Fleur-de-lis

Ja som nemyslela pretvarovanie, ale skúsiť zmeniť svoj postoj. Ako nie to, že ti to vadí, ale to, že sa preto hneváš... Ale ja viem, že to sa nedá len tak.
A nemôžeš sa k nim pridať? Alebo si spraviť svoj program a "nečakať" naňho. Určite mu začneš chýbať a možno to pomôže...
Bývali ste aj rpedtým spolu? Ak nie, tak možno si myslí, že ste spolu dosť, už len tým, že ste v jednej domácnosti...

Povedala si mu už, že ti chýba čas s ním osamote s nejakou peknou činnosťou?

samira86

Ano v podstate...alepredtym bol trochu iny to je jasne asi ked niekto chce dostat niekoho tam kde chce..je tazke pretvarovat sa ze mi to nevadi....podla mna si nevie zvyknut ze ma byt so zenou a nie s kamaratmi....pritom ti kamarati nemaju nikoho...keby mali zenu aj oni urcite by ho stale nevolali....

zuzi74

samira, obavam sa, ze s tym nic nenarobis, pokial tvoj muz nebude sam chciet travit viac casu s tebou ako s kamaratmi. Pokial by to bolo raz za cas, povazovala by som to za normalne, ale ak uprednostnuje kamaratov pred manzelkou, tak to by sa myslim ziadnej zene nepacilo.

Fleur-de-lis

aj keď ťa to trápi a nie je ľahké to rešpektovať s pozitívnym prístupom, skús si aspoň dávať pozor, aby si to nekritizovala, nebola urazená, nahnevaná a tak... Totiž také správanie ho bude ešte viac odháňať preč.
Ideš na to dobre, že mu povedať, že by si s ním chcela byť... a keď ste spolu, tak mu poďakovať za ten čas a vyjadriť, že ťa to potešilo.
A samozrejme, ak je veľa preč, tak aj povedať, že ti chýba a že by si s ním bola rada viac a že ťa to zraňuje, že toho spoločného času je menej.
Záleží od povahy, väčšinou to žena ťažko znáša a je zranená z toho, lebo má pocit, že muž ju nepotrebuje, že ho viac baví čas s kamarátmi než s ňou. Mne tiež nie je úplne ľahké pochopiť také konanie, ale každý máme iné priority a iný spôsob ako ľúbime. Niekto potrebuje viac času s milovanou osobou a niekto menej.
Trávil vždy takto čas, aj pred svadbou?

samira86

Vsak ja mu nic nezakazujem lwn hovorim ze som mu naznacila ze by to mohol obmedzit na take 3-4 razy so tyzdna nakolko sa venuje aj sportu....a na mna nema moc cas....

skorosenior

Pokiaľ si plní povinnosti vrátane manželských kamarátov mu nezakazuj, horšie bude ak začne chodiť za kamarátkami. Dobrý chlap stihne aj porobiť čo má, aj sex, aj kamarátov.

samira86

To jevtipne ale urcite nie....citim sa ako by som bola nejaka spata aj ked nie som...mam fakt z toho uz komplexy ze bez kamaratov nevydrzi fakt skoro ani den a ja co naxo som sa vydala nato aby som mu varila a upratovala ....?a on poton siel za kamaratmi...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manzelstvo a kamarati - Fórum - ZDRAVIE.sk