Problemy s byvalym...

Príspevok v téme: Problemy s byvalym...
precotorobi

Ide o to, ze uz sme rozideni nejaki cas. boli sme dost nanoze, potom to utichlo, potom sme sa niekolkokrat nahodou stretli niekde v obchodnych centrach,,a vzdy sme sa rozpravali osobne normalne, hadali sme sa len cez telefon... aj ked to je ukoncene tak vcera sme sa videli opet nahodou a ja som bola v spolocnosti ineho muza ktory prejavoval o mna zaujem..nasledne moj byvaly mi napisal do sms sprsku urazok, ze som zufala stetka co sa ku*vím, ze som uboha lacna, ze ze si to len potreboval potvrdit a ze ma nepozna..a ja nechapem preco ( a to uz po case sme vychadzali celkom ok aj ked napetie tam bolo este z nervov) obaja sme uz dospelí, niekolko rokov sme spolu zili, vela problemov bolo v nasom vztahu vela zlych hadok a preto sme sa rozisli, uz sme jednoducho nevedeli spolui vychadzat a skoro kazdy den sme sa hadali...chcem len podotkut ze som mu bola cely vztah verna a aj potom ked sme to este nemali poriadne vyriesene ako budeme pokracovat... a vlastne odvtedy sa stretavam s muzmi, ved som slobodna ale s nikym som nic nemala..cize nema anilen dovod mi takto nadavat a obvinvat ma

to co mi vcera napisal a ako ma dourazal mi velmi ublizilo a velmi ma to mrzi pretoze nemal na to dovod...ja som sa po nasom rozchode dozvedela ze sa vyspal s inou..chvilu ma to stvalo ale potom som sa presmerovala na to ze spolu niesme a nebudeme...ale toto som od neho necakala..ja som si myslela ze on je s tym vyrovnany a on mi spinavo vynadal ako poslednej chudre a ja vlastne ani neviem preco? co si o tom myslite preco toto robi, mne to ublizilo...

banner

Na tvojom mieste si ho vymažem zo života úplne a takéto veci neriešim. Správny chlap toto nespraví, keď sa muž zmieri s rozchodom a so všetkým nebude ženu urážať po SMS alebo inak keď ju uvidí s iným. Je to len obraz jeho úbohosti, toď vše podľa mňa.

vebe

Vymaz si ho aj z FB, alebo tam proste vobec nechod. presne toto on chce, zanechava vsade stopy tak, aby si ich videla. A ty musis urobit vsetko preto aby si tie stopy vobec nevidela a nenasla.

precotorobi

a este som som sa schvalne pozrela na fejsbuk a tam si pridal nejake nove zeny...prislo mi to ako naschval ako keby chcel vo mne vyvolat ziarlivost a pocit viny...napisem narovinu, trapi ma to, ale viem, ze spolu uz nikdy nebudeme...on je ten typ co potrebuje nieco vraciat a dokazovat si nejako ze je lepsi alebo co..a tohto sa bojim dost, ze toto bude robit schvalne a tak aby som to videla..preto som si ho aj zablokovala vsade, aby sa mi nedovolal a aby som ho nemala na ociach...je to tazke ked clovek ktoreho som lubila mi chce za kazdu cenu ublizit....

vebe

Vymaz sms-ky a mas pokoj. Chudak je on ked take veci pise. Ak ti bude pisat znova, radsej si zmen cislo. Snaz sa veci riesit pragmaticky a ucinne. Ten vztah skoncil, na to bol nejaky dovod no a tvoj aj jeho zivot ide dalej. Hlavne si najdi mechanizmy ako sa obranis pred jeho vylevmi. proste ziarli, ale s tym ty uz nic nemas.

annamaria123

...A presne o to mu išlo - ublížiť ti. Viem, že ťa to trápi, ale skús to pustiť z hlavy. Si slobodná, vzťah, ktorý nestál za nič ste riadne ukončili, takže ON to bude musieť stráviť , pretože svojím správaním sa a esemeskou len potvrdil, že sa mu to eše nepodarilo.
Na to, čo urobil, vôbec nereaguj, ignoruj každý jeho pokus o vašu komunikáciu. Sú skrátka (bývalé) dvojice, ktoré v budúcnosti nemôžu zostať priateľmi.

Bandolera

Jednoducho zistil, ze uz si s vasim rozchodom vyrovnana a jeho ego to nevedelo stravit. Tie sms-ky ti pisal zo ziarlivosti. Dievca netrap sa kvoli nemu... Ty mas svedomie ciste a si uz nezadana tak si rob co chces a stretavaj sa s kym chces