Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem vzťah, ale chýba mi sex

Príspevok v téme: Nechcem vzťah, ale chýba mi sex
couzsomnou

chlapi, chcem vedieť vaše názory...po predošlom komplikovanom vzťahu nemám chuť na ďalší. Potrebujem pauzu, mnoho vecí si v hlave urovnať, dopriať si čas...avšak nepopieram, že ma mnoho mužov v okolí priťahuje, niekedy to vo mne až "vrie":D Taktiež mi chýba prehodiť nezáväzne pár slov s opačným pohlavím...
Chcem vedieť, ako vnímate ženy, ktoré sa občas s niekým vyspia, ale vzťah nemajú. Beriete ich automaticky ako kurvy? Alebo v tom hrá úlohu aj celkový dojem z danej ženy?

stryco.

tak urcite je fajn a lepsie mat sex ked je v tom aj laska, ja to nepopieram. kiezby som mal tu moznost. :) a k tomu neferovemu pristupu. ja neviem, ale ja taky nie som a rozmyslam, ci som sa s takym niecim vobec stretol a respektive ako casto, no a teda musim ozaj dost lovit v pamati. mozno take nieco niekedy existovalo, ale ze by to bolo nejako velmi rozsirene v dnesnej dobe, tak o tom pochybujem a urcite v tom nie je taky extrem, ze muz=hrdina a zena=kurva, taketo nieco vidim velmi zriedkavo a preto tvrdenia tohto typu povazujem skor za mytus. Vela spravi aj prostredie dedina vs. mesto vs. velke mesto a dalsie veci......Len pre zaujimavost, asi pred cca 2 mesiacmi som cital taky prieskum, ktory robili medzi mladymi ludmi vo veku od 18(19) do 23(25) rokov, priblizne. Jednou z otazok bolo: Kolko sex. partnerov by mal mat muz a kolko zena, predtym ako vstupi do manzelstva. Mladi muzi hlasovali, ze 3 pre muza aj zenu. Mlade zeny hlasovali ze zena by mala mat 3 partnerov a muz 5 partneriek. Mna osobne prekvapilo, ze podla mladych zien, ktore uz su samozrejme nazorovo inde ako nejake 50 rocne zeny, je rozdielny pocet v poriadku (ziaduci?) a mladi muzi v tom rozdiel nevidia. Lebo skor som cakal, ze to bude presne naopak. Preco podla dnesnych mladych zien, by mal mat muz viac partneriek ako zena?

Sejla

no stryco, tak vidis, neda sa to vsetko jednoznacne zmerat, kto z toho ma viac, kto menej, vsetko zalezi od mnohych faktorov, ja som len povedala, ze mozno su zenu usposobile vacsieho prezitku, ale to neznamena,z e to tak vzdy je, hlavne je to uplne ine s clovekom, ktoreho milujes a mas s nim akesi spojenie, nez s kamosom, s ktorym sa trebars len zabavas. Ale to, ze sa to zenam neodpusta a muzom sa za to gratuluje, je podla mna dost neferovy pristup spolocnosti.

stryco.

Sejla 00:21 - za otehotnenie su zodpovedni rovnako, to suhlasim. Tu ide ale aj o to, kto z nich chce dieta a kto nie a ako by sa k pripadnemu pocatiu postavili. Ja napriklad deti nechcem, je to pre mna neprijatelna moznost. Takze ja by som sa k dietatu urcite s nadsenim nehlasil lebo proste dieta nechcem. Ale v zasade je uplne jedno v dnesnej dobe, ci chlap chce alebo nechce byt otcom lebo z pravneho hladiska, ak matka oznaci nejakeho muza za otca, tak ten ak neuzna dobrovolne otcovstvo a matka bude nadalej trvat na jeho otcovstve, tak sa musi podrobit testu otcovstva. Takze ak naozaj je bio otcom dietata, tak jeho nesuhlas nehra ziadnu rolu, otcovstvo mu bude urcene zo zakona (co IMHO nie je tak celkom v poriadku, ale to je ina tema). Jediny problem v tomto smere by nastal, ak by islo o nahodny styk a zena v podstate nevie s kym mala sex alebo je z nejakeho dovodu problem otca najst, tak vtedy ma smolu a vtedy asi len tazko hovorit o chlapovi, ze je zmrd, ked ten chlap ani len nevie, ze je otcom. Takze ano, je tam vacsie riziko, ak to robi absolutne nepremyslene.

vacsi pozitok zo sexu - ohladom nervovych zakonceni atd. - ja neviem ako to je, nemam z tejto oblasti taketo vedomosti, takze ak si to napriklad ty studovala, tak to tak asi je. Ale aj tak mam s tou tvojou teoriou trochu problem lebo chlap vacsinou nema problem dosiahnut orgazmus (ale su aj taky co maju), zeny s tym maju vacsi problem, vacsinou potrebuju viac casu atd. Koho orgazmus je intenzivnejsi, tak raz som cital diskusiu jednej baby s chlapom na tuto temu a dievca bola studentkov mediciny (ak si dobre pamatam), chlap tvrdil to co ty, ona mu v tom odporovala, takze neviem. Ja som to tiez niekde cital, ale beriem tak trochu s rezervou. Ono treba si uvedomit aj to, ze ak zena orgazmus nedosiahne (co je vacia pravdepobodnost ako u muza), tak jej moze byt srdecne jedno, ci je schopna dlhsieho alebo viacnasobneho (viacnasobneho su schopni aj muzi) orgazmu, kedze mat ziadny nebude. A za dalsie dobry sex = mat orgazmus? Je to subjektivne, ale u mna nie. Chlapovi sa nepostovi, ale co ak zena nezvlhne? A ze sa urobi prilis skoro? To zalezi na tom, co presne znamena prilis, ale uznavam. Cele je to ale o tom, ako k sebe navzajom pristupuju a ci sa vedia akceptovat, preto je naozaj podstatne najst si vhodneho cloveka na to, s ktorym si sadnem a budem pracovat na tom aby sme mali obaja pekny sex.

Mensie riziko, ze sa muz zamiluje - myslim si, ze skor ano. Teoria, ze zena sa zamiluje po tretom raze je isto nezmysel a nechce sa mi verit, ze by si to uvitala, aj ked, tazko povedat, ja by som to tak urcite nechcel. Inak ani muzom casto nestaci len sex na lasku....Ale preco tvrdim, ze je vacsia sanca, ze sa zamiluje zena ako muz. Muzi totiz nie su zvycajne az taky vyberavi ako zeny. Aspon ja si myslim. Nedavno som cital nejaky vyskum, podla ktoreho muzi s pribudajucou dlzkou sexualnej abstinencie naroky na partnerku znizuju a u zien je to vraj naopak. No neviem, ci tomu treba celkom verit, ale som presvedceny o tom, ze muzi su v priemere menej narocni ako zeny, to znamena, ze muz si proste vyberie aj partnerku, ktora mu celkom nesedi len aby mohol mat sex. Samozrejme nie vztah, to uz je o inom. Kedze zena je narocnejsia, je sanca ze si vyberie chlapa, ku ktoremu skor vzplanu nejake city lebo si vybrala kvalitneho muza.

Posledny odtavec - ano mas pravdu. :)

Slobodna

Zvieracie vlastnosti určite máme. Ale ak ním podliehame tak celá evolúcia bola úplne zbytočná. Lebo človek už dávno nie je opička, z ktorej sa vyvinul.
Tak prečo sa chovať a tváriť ako opička, keď som človek?
A prečo ich uplatňujú v oveľa menšej miere?
Možno nosia len masky, vzhľadom k tomu, že slovo morálka sa stalo nadávkou a hodnoty výrazne zmenili. A to si dovolím tvrdiť na základe pár arogantných a sebeckých jednotlivcov. Nie každý má odvahu a guráž stáť si za svojim ale zo strachu sa skôr prispôsobí silnejším jedincom, ktorí si k sebe stále viac a viac priťahujú masy.
Fakt nevidíš aké nebezpečné sú liberálne názory a uspokojovanie zvieracích pudov? Som za rovnováhu medzi konzervatívnym a liberálnym. Každý si môže robiť čo chce ak je schopný a ochotný si za to niesť aj zodpovednosť. A táto zodpovednosť rozhodne neznamená len sám za seba.

doubledog

ja predsa netvrdim, ze ludom ide iba o to.
skoro vzdy je tam nieco navyse.
ale to nemeni nic na tom, ze to, co nie je navyse, tam stale je :)

proste ten zvieraci zaklad stale mame a ked sa budeme tvarit, ze nie, o to viac nad nami bude mat kontrolu.

a ked si pozorne vsimnes spravanie ludi, velmi dobre uvidis, ze tie "vyssie" vlastnosti maju a uplatnuju ludia v ovela mensej miere, nez si o sebe myslia.

Slobodna

Predposlednou vetou si si odpovedal na prvé pravidlo a príspevok, ktorý ti bol zmazaný.
Vadí ti to a nikdy si sa nezamyslel nad tým, že nie vždy žena "prenajíma" svoje telo za účelom získania peňazí - výhod? Že nie vždy je vzťah len bartrový obchod ale je tam aj čosi navyše?

Vieš, kedysi rodičia vysvetľovali svojím deťom sex úplne jednoduchým spôsobom:

Dcére - spi len s tým mužom, ktorého si dokážeš predstaviť ako otca svojich detí.
(tu nie sú zahrnuté len peniaze ale aj charakter muža)
Synovi - spi len s tou ženou, ktorú si vieš predstaviť ako matku svojich detí a o ktorú sa dokážeš následne aj postarať.

Učili ich tým zároveň aj zodpovednosti. Iste, dnešné možnosti antikoncepcie dávajú ľuďom väčší pocit slobody a zbavujú ich zodpovednosti. Ale...každá antikoncepcia môže zlyhať a dnes sa už vie, že nechráni ani na 100% od pohlavných chorôb.

A tým sa človek asi odlišuje od spomínaných zvieratiek, že dokáže aj rozmýšľať, nielen konať.

doubledog

na to by som potreboval vediet, preco mas dojem, ze hryziem ruku, ktora ma krmi a nadavam na nejaku vaginu.
nehovoriac o tom, ze mne neprekaza, ze zeny casto pouzivaju svoje telo ako nastroj na ziskanie penazi/vyhod, ved tak to je zariadene a je to uplne prirodzene.
akurát mi vadi, ked sa zeny tvaria, ze to tak nie je.
ved aj ja vykon svojho mozgu prenajimam nemenovanej firme, ktora ma plati. kazdy zhodnocuje to, co ma.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem vzťah, ale chýba mi sex - Fórum - ZDRAVIE.sk