Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem vzťah, ale chýba mi sex

Príspevok v téme: Nechcem vzťah, ale chýba mi sex
couzsomnou

chlapi, chcem vedieť vaše názory...po predošlom komplikovanom vzťahu nemám chuť na ďalší. Potrebujem pauzu, mnoho vecí si v hlave urovnať, dopriať si čas...avšak nepopieram, že ma mnoho mužov v okolí priťahuje, niekedy to vo mne až "vrie":D Taktiež mi chýba prehodiť nezáväzne pár slov s opačným pohlavím...
Chcem vedieť, ako vnímate ženy, ktoré sa občas s niekým vyspia, ale vzťah nemajú. Beriete ich automaticky ako kurvy? Alebo v tom hrá úlohu aj celkový dojem z danej ženy?

doubledog

nemozem to vysvetlit tak, ako by som chcel, kedze mi tu zmizol dolezity príspevok, na ktory by som potreboval nadviazat, aby to davalo zmysel.
a znovu to uz pisat nebudem.

Slobodna

Inak sa spýtam doubledog. Aké hodnoty ty vyznávaš?
Lebo evidentne pre teba neplatí ani jedno z nasledujúcich pravidiel:
1. Nehryz ruku, ktorá ťa kŕmi.
2. Nenadávaj na vagínu, ktorá sa ti otvára.
3. Neoznačuj ženy zlatokopkami ak od ženy požaduješ polovicu nákladov na život.

Slobodna

Lebo ako vidno muži podľa tohto typu žien, škatuľkujú všetky ženy.
Hodnota človeka je asi aj v tom, že nepodlieha svojim najnižším okamžitým pudom lebo to robia zvieratká a človek sa od nich asi niečím odlišuje.

doubledog

poznam to prostredie zvnutra a ver tomu, ze ten postoj ludi tam bol velmi podobny.
vysmech, dehonestacia, nadavky, znizovanie vyznamu a kvality, vsetko tam bolo.

Sejla

stryco. tak za otehotnenie su zodpovedni obaja rovnako a ak by sa k pripadnemu plodu ten chlap nepriznaval, tak je to bezcharakterny zmrd, ved preto je dolezite aj trochu vediet s kym lezies do postele (a samozrejme zvolit spolahlivu antikoncepciu).
Ze mozu mat vacsi pozitok zo sexu - no neviem, neviem, mam svoju teoriu, myslim si, ze zeny su sposobile ovela vacsieho pozitku zo sexu, nez muzi, jednak tam dole ma zena asi 600x viac nervovych zakonceni, nez chlap, moze zazit niekolkonasobny orgazmus a plus niekolkonasobne dlhsi, pricom pocas priemerneho orgazmu zeny sa v jej mozgu nachadza asi 10x viac theta vln, nez u priemerneho orgazmu muza, co nasvedcuje, ze je intenzivnejsi. Okrem toho sa pri tom zena nemusi stresovat, ze jej zvadne nastroj, alebo sa urobi priliz skoro.
Mensie riziko, ze sa muz zamiluje..... na toto neviem ako si prisiel, ale uz som tu niekde zazrela ze vraj 'my zeny sa hned po tretom dobrom sexe zamilujeme' - no asi by kazdy mal hovorit za seba, ale bodaj by to s laskou bolo take jednoduche, to by som fakt chcela mat taku schopnost, no bohuzial mnoho zien to tak nema a na lasku potrebuju aj ine veci, dokonca sex v tom nemusi vobec pritomny byt a osobne poznam asi viac muzov, co sa takto zamilovali skrz nezavazny sex.

A este k tomu druhemu odseku> jedna vec je, ze niekto to neuznava a povie si svoj nazor, ako by to riesil on, druha vec je, ze niekto ma potrebu vasnivo ich osocovat a vymyslat si nove a nove urazky. Nakoniec je to kazdeho osobna vec, zavisi od vkusu, ako ked niekto ma rad omeletu a niekto volske oko, preco by kvoli rozlisnemu vkusu mal niekto druhemu pomaly vydriapat oci?

stryco.

A ako z toho viac profituje muz nad zenou? - podla mna tam ide o pohlad, ze muz nemoze otehotniet, teda nenesie rizoko, moze mat zo sexu viac ako zena, je mensie riziko, ze sa do druhej strany zamiluje alebo si to nejako bude vycitat.

druhy odsek. no neviem ci je to celkom tak, podla mna odsudzuju aj ty, ktori s tym z nejakeho dovodu maju problem lebo to proste neuznavaju a ked bude viac ludi k tomu pristupovat takto volnomyslienkarsky, tak tym menej bude tych "slusnejsich" so zabranami a odmietavym postojom k neviazanemu sexu, co mozu vnimat ako problem.

inak niektore pohlady su podla mna velmi trefne. :)

Sejla

inak nechapem tie reci s moralkou, preco by niekoho malo hryzt svedomie, ked si dobre zasuka. Nemoralny skutok je ten, ktory priamo, ci nepriamo niekomu ublizi, takze neuznavam, ked niekto niekomu tlaci kaleraby do hlavy a naslubuje hory doly, aby si mohol vrznut a odkopnut, alebo ak je jeden zo zucastnenych zadany a ten akt ublizi tretej osobe, ci ak je nejak vynuteny, alebo sa niekomu poda droga, rohypnol, ci nadmerne mnozstvo alkoholu, alebo jeden ma pohlavnu chorobu, ktoru utaji... tieto pripady su nemoralne, ale ak jedna, aj druha strana vie do coho ide a s kym, obaja chcu to iste a necakaju ich ziadne prekvapenia, tak co je na tom?? A ako z toho viac profituje muz nad zenou?
Jediny dovod, preco sa hanebia tieto zeny, lebo nabozne zienky pouzivaju sex ako prostriedok na manipulaciu chlapa, ktory aby si konecne zasukal, musi sa dvorit, slubovat, kupovat darceky, viazat proti svojej voli. Tak jediny sposob, ako aspon nejak utocit na zeny, ktore od chlapa nic okrem sexu nepotrebuju a tym kazia biznis tym ostatnym, je osocit ich aspon verbalne.

Bandolera

Timoti velmi pekne napisane... Ma to nieco do seba, ze ked uz ma nejaka zena nalepku zasuvky, tak uz ju muzi nemaju za nic, ziadne city ani dusa, len diera do ktorej si zasunie... Ale... Nerozmyslal si nad tym, ze si to ta konkretna zena vybrala sama? Mozno jej to tak vyhovuje... Preco len chlap ma pravo si nezavazne uzivat? Co ked aj ona sa bavi so svojimi kamoskami o nejakom lahkom objekte, o chlapovi ktoreho by lahko dostala do postele? Jasneee, chlap moze mat sex s hocijakou a je to tazky kanec ale opacne... Je zenska len obycajna kua alebo vagina do ktorej si kazdy chlap rychlo a lahko zasune , co ma na to chut... Ved kazdy ma svoju vlastnu volu a zije a kona tak akvo mu to vyhovuje! No ale zeny a muzi su v tomto uplne inde na neporovnatelnej urovni... Ale nemyslite si preboha ze to uznavam, mna len napadol taky priklad :-D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem vzťah, ale chýba mi sex - Fórum - ZDRAVIE.sk