Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem vzťah, ale chýba mi sex

Príspevok v téme: Nechcem vzťah, ale chýba mi sex
couzsomnou

chlapi, chcem vedieť vaše názory...po predošlom komplikovanom vzťahu nemám chuť na ďalší. Potrebujem pauzu, mnoho vecí si v hlave urovnať, dopriať si čas...avšak nepopieram, že ma mnoho mužov v okolí priťahuje, niekedy to vo mne až "vrie":D Taktiež mi chýba prehodiť nezáväzne pár slov s opačným pohlavím...
Chcem vedieť, ako vnímate ženy, ktoré sa občas s niekým vyspia, ale vzťah nemajú. Beriete ich automaticky ako kurvy? Alebo v tom hrá úlohu aj celkový dojem z danej ženy?

Timoti

Ja sa musím prikloniť k nazoru klokana. Mám tiež svoju partiu a rozoberá spolu kadečo aj baby a aj to ktorý si ako v noci užíval. Dokonca mám dvoch takých ktorí si užívajú vždy s inou alebo aj podvádzajú svoje frajerky. Jeden je momentálne nezadaný a dlho nemal sex. A viete o čom sa bavil s nami minule pri pive? Že či neviem o nejakej dobrej picháčke ktorá ľahko dá lebo má plné gule ako kôň. Potom začal vyťahovať mená dievčat ktoré by mu mohli hypoteticky dať na jednú noc. Niektorí z nás sú proste takí že nemajú vás ženy v úcte a vidia len vašu roztiahnutú vagínu a svoj nadutý penis. Vždy ak ide o sex na jednú noc alebo len čisto stretávky za účelom sexu a nič viac vždy je to muž ktorí nič iné nehľadá ani úctu voči vám. Chce len vaše telo. A kedže chce telo bude to rozoberať s kamošmi lebo sa chce pochváliť ako dobre si v tú noc zajazdil. Potrebuje to zo seba dostať von.
Ja osobne by som do takého vzťahu nešiel. Ja potrebujem k žene niečo cítiť a nie len šukať. Nemulujem len telo ale aj dušu a ak milujem dušu nemôže ísť čisto len o sex.

Delete

Pre zakladateľku: ak sa nevieš rozhodnúť tak je veľmi jednoduchý spôsob ako zistiť čo naozaj chceš.

Hoď si mincou. Je jedno na akú stranu dopadne, dôležitejšie je to na akú si budeš priať aby dopadla ak bude minca vo vzduchu.

Podľa mňa nie si typ ženy, ktorá by niečo takéto zvládla. Všetko je možné ale človek nedokáže necítiť, neočakávať, nedokáže nebyť sebeckým. Môžeš si vybrať čo je lepšou voľbou či FWB alebo začať svoje telo zdieľať s polovicou mesta.

Myslím si, že ani jedno. Je to môj názor. Ak môžeš tak ostaň chvíľku sama, popremýšľaj, spracuj v sebe predchádzajúci vzťah a na tú chvíľku ti postačí aj vibrátor. Ver mi, že nie všetko je také úžasné ako to na prvý pohľad vyzerá. Nie všetko uspokojí tvoje očakávania a nie všetko ti zahojí rany, ktoré máš. Môže ti to naopak veľmi ublížiť aj keď to len vyskúšaš.

Sústreď sa na seba. A až budeš mať v hlave upratané, tak skús začať hľadať priateľov. Ale myslím naozajstných priateľov, kamarátov. Nie je nič krajšie ako keď vzťah vznikne z priateľstva. je to už iný level.

Ľudia sa na teba budú pozerať vždy aj tak aj tak. je úplne jedno či budeš mníška alebo budeš rozťahovať nohy. Dôvod sa nájde vždy a ľudia ťa v dnešnej dobe odsúdia aj zato, že cítiš.

Dôležité je hlavne to, aby si sa mohla sama na seba pozrieť do zrkadla. Dôležité je to, čo si budeš o sebe myslieť ty sama a nie niekto druhý.

Slobodna

Áno, tvoje názory sú vysoko subjektívne, pretože si si tu vycapil mail a dúfaš, že sa ti možno zakladateľka ozve a samozrejme, odsudzovať názor niekoho, kto ju urazil, by toto jej rozhodnutie mohlo len urýchliť.
Takže nemá zmysel viac na túto tému s tebou diskutovať.
To už viac prijímam názory Sejly, lebo nemá postranné úmysly.

stryco.

spominam FWB asi predovsetkym kvoli sebe a aby som prezentoval svoj subjetivny pohlad, ze konretne toto je pre mna ok a nieco ine uz pre mna ok nie je, teda aby mala zakladatelka pohlad jedneho konkretneho muza. inak nie kazdy chlap je za FWB, takze nie je to pre muzov automaticky prijatelnejsia forma a nie kazda zena by mala s FWB problem, dnes tak mnohe funguju. co je a co nie je moralne je opat subjetivne ako aj pohlad na slobodu atd. mozes byt pokojna, je vela ludi, ktori budu s tebou suhlasit a teda budu k veci pristupovat ako ty, ale su aj ludia, ktori to vidia inak. a na nejaku verejnu mienku mozem ..., vo vacsine pripadov urcite. pre mna osobne je dolezitych zopar konkretnych ludi ostatni ma casto nezaujimaju (aspon co sa tyka konkretne hodnotenia zitia mojho zivota mnou). a ako pise sweater je jedno ako budes zit, vzdy ta bude niekto odsudzovat lebo budem sa opat opakovat, ludia su rozni, niekomu sadnes, niekomu budes proti srsti.

Anjelik154

Ahojky..za seba napisem, nie je to dobry napad..Zazila som to, chlapec sa zamiloval, ja bohuzial az tak nie:( To iste sa stalo mojmu blizkemu, s tym ze tam sa zamilovala ona a on nie:( Takto to skor ci neskor dopadne, jeden sa zamiluje zatial co ten druhy bude mat ´iba´ rad alebo ´iba´ lubit...Radsej bud sama a pockaj na lasku, oplati sa...Taketo vztahy ludi len vycerpaju a zanechaju chladnejsimi

sweater*

v konecnom dosledku ludia budu ohovarat aj keby zila biblickym prikladom ak to tak nazvem. Sa mi zapacila myslienka co som pocul, nazor je ako ritny otvor, kazdy ho ma... :). tak riad sa podla svojho vedomia a svedomia, bacha na poh. choroby a pripadne tehotenstvo, ci sa teda rozhodnes si najst nejakeho zrebca na jazdenie :) alebo ne, v kazdom pripade ti moze byt sumec co si druhi suskaju ...

Slobodna

Strýco už sa mi to nechce rozoberať, lebo každý vidí len to čo vidieť chce.
Len je smutné, že viac riešite tých, ktorí sú proti ako tých, ktorí sa rozhodli takto konať. Ale evidente spoločnosť smeruje správnym smerom, čo sa týka morálnych hodnôt. Len možno treba trošku myslieť aj na budúce generácie a nie len na vlastné uspokojenie a slobodu. Lebo sloboda neznamená - rob si čo chceš ale nes za svoje rozhodnutia aj následky.
Pokiaľ zakladateľka bude konať na základe verejnej mienky, resp. jej na nej záleží, musí tomu prispôsobiť aj vlastné konanie a dobrovoľne sa obmedzovať. Pokiaľ má žalúdok na neviazaný sex, tak musí mať žalúdok aj na odsudzovanie verejnosťou. Neviem prečo stále omieľaš dookola FWB, ako som už písala, túto možnosť pripustila až po tom, čo sme jej vyjadrili tebou a inými tak odsúdenia hodné morálne názory. Záver teda je, že neboli zbytočné a priviedli ju aspoň k miernejšiemu spôsobu. Ja FWB neuznávam, pretože to môže mať za následok, že spoločnosť úplne začne zavrhovať normálnu formu vzťahu a zbaví sa akejkoľvek zodpovednosti za partnera. Bude presadzovať len túto formu - FWB pretože je a to hlavne pre mužov oveľa príjemnejšia a prijateľnejšia. Asi preto sa za ňu tak bijú :)

stryco.

Slobodna s tym nesuhlasim. ludia si aj dnes casto domyslaju a vidia len to co chcu vidiet. na tom nic nezmenis. na to by som nedal. a tiez nechapem ako si sa k tomu dopracovala. samozrejme ak bude casto striedat chlapov, tak to nebude dobre z mnohych hladisk. ale ak bude mat staleho sex. partnera o com mnohi asi ani nebudu mat tusenia, tak tazko si o tom niekto bude nieco mysliet. navyse na nejake reci pre mna nezaujimavych a klebetnych ludi by som ja vobec ani nedal. ludia su rozni, s tym nikto nic neurobi.

pre mna clovek co ma vztah na principe FWB nie je automaticky niekto, kto bude neverny. to je zaver z nicoho. to sa neda takto vyvodit. preto aj chapem reakcii couzsomnou na konkretne tuto vec lebo to naozaj bolo zvlastne. a toto nie je potlapkavanie po pleci, to je len vyjadrenie suhlasneho nazoru na vec, o ktorej si myslim, ze je v pohode a naopak. a to vsetko sa da robit bez urazania, ponizovania a takehoto vnucovania, ze takto to bude lebo v mnohych pripadoch aj nebude. naozaj su ludia rozni.

Slobodna

stryco prestrelila som to zámerne - ako som tu už písala snažila som sa jej ukázať čo ju čaká a či je na to pripravená. Lebo presne to by si o nej ľudia pomysleli, keby si teraz začala užívať - že to robila aj počas vzťahu. Niekedy treba čítať aj medzi riadkami a nezabíjať posla ako sa hovorí :) Môj osobný názor je ten, že súhlasným ťapkaním po pleci alebo tlieskaním za nejaké rozhodnutie človeku skôr ublížiš ako pomôžeš a tie, čo ťa zasiahnu ti otvoria oči.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.