Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako stratiť tuk z brucha?

Príspevok v téme: Ako stratiť tuk z brucha?
Deni_007

Ahojte všetci :)
Chcela som sa Vás opýtať či máte skúsenosti s čajom na chudnutie a samotným chudnutím...Ako schudnúť z brucha? Potrebovala by som dobré rady a hlavne čo jesť a čo nejesť :) Chodíme totiž s rodinou na kúpaliská a dosť sa hanbím v plavkách :/ Prosím poradte ako schudnúť čo najrýchlejšie, tak kilo dole :)
Ďakujem

kikarika1

brušáky nie sú vhodné pre každého (napr. kto má problém s chrbticou), je lepšie ľahnúť si na zem, ruky dať od tela dlaňami na zem a zdvíhať obe nohy naraz do pravého uhla

kikarika1

jedla som napríklad toto: RAŇAJKY 8:00 - 5 plátkov dusenej šunky, 5 plátkov údeného syra, rajčina s rukolou, DESIATA 10:30 - jablko, OBED 12:30 (alebo 13:00) - domáca polievka (napr.zeleninová s mrvancami), OLOVRANT 15:30 - jogurt, VEČERA 17:30 - kuracie prsia so zeleninou

prvý týždeň som vynechala pečivo (rožky, chlieb), po prvom týždni som si pečivo postupne do jedálnička pridávala - raz do týždňa, potom 2x atď ... ide o to, že netreba svoje telo trápiť diétami, nemá to zmysel a ani účinok (jedine krátkodobý), stačí sa stravovať tak, aby ti to vyhovovalo, aby si sa cítila dobre, jesť všetko, ale viackrát denne a v menších množstvách....a samozrejme trošku pohybu, ja ho mám pravidelný a patrí do môjho života, takže to beriem skôr tak automaticky, nemusím sa do ničoho nútiť...cvičenie doma by ma nebavilo :D

kikarika1

DENI

mne pomohla úprava stravy (žiadna diéta), stravujem sa 5x denne a menšie porcie + do svojho života som zaradila pravidelné športové aktivity (nie trápenie vo fitkách)....nájdi si jeden šport, ktorý ťa baví, robí ťa šťastnou a hlavne ho rob s vedomím, že ho robiť chceš, a nie preto, že chceš schudnúť...všetko je len o našej psychike, ako sa postavíš sama k sebe a k svojmu životnému štýlu, presne tak budeš vyzerať..a ešte jedna rada - nesnaž sa schudnúť veľa za krátky čas, chudni zdravo, čiže 1kg za mesiac, takto máš istotu, že sa ti nič nevráti dvojnásobne (nosím o 2 konfekčné veľkosti menej už niekoľko rokov a netrápim sa hladovkami, jem všetko) :)

Zemjak

Jedz malo, 3 krat denne po mensich porciach a vynechaj cukry a tuky, pi vela tekutin a za tyzden by si mala schudnut tak 0,6 - 0,8 kg, pridaj cvicenie a za tyzden aj 1kg dole.

Delete

Ak schudneš rýchlo tak to nebude mať žiadny efekt a dostaví sa jojo efekt.

Ak chceš naozaj schudnúť tak v tom režime v akom chudneš musíš vydržať do konca života. Tak si nastav taký, aby si to znášala dobre.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako stratiť tuk z brucha? - Fórum - ZDRAVIE.sk