Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako viete, ze to uz nie je kamaratstvo?

Príspevok v téme: Ako viete, ze to uz nie je kamaratstvo?
Kamaratka?!

Musim priznat, mam 25 rokov a po prvy krat v zivote mam velmi dobreho kamarata. Je odomna mladsi o 4 roky. Je to mily a zabavny chalan, sme spolu skoro denne len netusim, ci by chcel viac. Kazdy den mi vola, piseme si, stretavame sa a sme spolu aj pol dna. Pomaha mi s malickostami (nosi mi veci, otvara dvere, odprevadza ma, zabava ma v spolocnosti), a radi sledujeme spolu dlhe filmy v posteli. Sme casto pri sebe schuleni a len tak vedla mna casto zaspi. Pozna vsetky moje kamaratky a rozumie si s nimi.
Nikdy sme si nedali pusu,len ma jemne obijme/popripade mi robi zle, aby som sa smiala.
Co si o tom myslite?
Dakujem

ahink

Pozri...sam od seba ta vyhladava, vola ti, pise, sprava sa galantne, je pri tebe gavalier, travite takmer denne spolu aj pol dna, tulite sa k sebe, lezkate, kukate telku..a teraz si napisala ze ho aj viditelne vzrusujes pritahujes. Takze vsetko je ok :) nechaj veciam volny priebeh a uvidis, ze sa casom prejavi..osmeli..chap aj jeho (pacis sa mu, vzrusujes ho, robi vsetko pre to aby sa ti zapacil, bolo ti s nim co najlepsie)..no je aj mladsi takze bud si az tak neveri alebo je len opatrnejsi aby nic nepokazil neunahlil..pripadne by pri svojej nesmelosti potreboval aj od teba signal znamenie..ze ze ze.
Nesil nenahli a vychutnavaj si co pekne medzi sebou mate

Kamaratka?!

No cítila som, že ho priťahujem ale to ešte neznamená, že chlap ktorý pri vás leží a stojí mu, tak vás automaticky chce za partnerku...

RSara

Zato, že nie je iniciatívny ešte nemusí byť gay. :)
Poniektorí chlapi potrebujú čas a nechcú hrať vo vzťahu "prvé husle", jednoducho nevedia čo si môžu dovoliť a čo nie.
Zrejme mu je pri Tebe príjemne, takže určite k Tebe niečo cíti akurát svoje city nevie až tak prejaviť.
Ja mám tiež takéhoto priateľa a začínali sme úplne rovnako. Teraz sme spolu už 4 roky a dodnes je vo vzťahu až príliš rozvážny.
Nechaj to tak, ten vzťah sa časom vyvinie.

ahink

Pre pana krala..si s nim takto blizko blizucko a ty netusis ci sa mu pacis? Ci ho pritahujes? Ak ste takto spolu v posteli..tulite sa k sebe atd..tak asi mas oci a vidis ci ho vzrusujes..vsak na muzovi to vidno vzdy ak ten zaujem tam je a pritahujes ho (ja teda sa snazim vzdy pozeravat do oci ale ked pri mne muzovi stoji a ide mu explodovat razporok..ma v nohaviciach tesno akoby mal zrazu o 2-3 cidla mensie gate..rozsirene zrenicky, blazeny usmev atd atd tak to by si fakt len slepy nevsimol). A ak nie je takyto pri Tebe tak je potkm gay

killingspree

skorosenior, ja som bol rovnaky, a to som mal 24. a neexistuje viac hetero chlap ako ja.. tomu ver ze nie.. len som bol hamblivy, neiniciativny, ked bola par krat v posteli a to bez TELKY !
takze byt je az extremne galantny a cka kedy urobis prvy krok ty, alebo je extremen hamblivy a prvy krok asi neurobi, alebo ho urobi, ale strasne sa musi premahat, elbo si uveodmuje, ze medzi galantnostou a sexualnou tuzbou je tenka hranica, tj. toto je boj zdvorilost vs tuzba..

plus, nic v zlom, vy zeny ste tazko citatelne, staci maly kusok a naznak odmranosti a aj dnes radsej nic neurobim, v dobrom samozrejme.. aj muz ma svoju hrdost an eskoci po zene ako pes po kosti, takze to nie je cisto ciernobiele, ze ak je klacek blizko broskyne, tak uz to vrie.. blbost..

skorosenior

Úprimne? Je to gay. Alebo impotent. Alebo oboje naraz. Celkom vážne s 21 ročným ktorý ak ste schúlení v posteli a sa o nič nepokúša niečo nie je v poriadku. Možno by sa niečo také dalo tolerovať ak by mal 17 alebo menej ale v tomto veku to určite nie je normálne správanie. Mala by si si nájsť normálneho chlapa kým ti ujde vlak.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako viete, ze to uz nie je kamaratstvo? - Fórum - ZDRAVIE.sk