Skúsenosti so stránkou

hankag

ahoj , ja som odtial už pár krát objednávala a bola som spokojná,vone boli super, aj somnou komunikovali online ked som potrebovala poradiť s parfemom a prišlo mi to uz na dalsi den.

oskar1234

Totiž ja som si na Vianoce chcel kúpiť toal.vodu z parfums.sk ale keď som si prečítal niektoré recenzie, prešla má chuť niečo odtiaľto kúpiť,tak som si objednal toal.vodu cez alza keďže som si myslel, že to je seriózny obchod so žiadnymi fakemi, no mýlil som sa... Teraz čo som si od vás prečítal, asi radšej chvíľu počkám a kúpim si 3x drahšiu, ale originálnu toal.vodu.

sweater*

NIektore su fejky ako sa tu uz spomina. oBjednaval som 2x z toho jsme raz obdrzali urcite fake parfem. Za hodku ci dvr nebolo po nom ani stopy

Tusan

niektore su fejky, ine nie, zavisi od znacky. Ponuku maju obrovsku. Niektori ludia tvrdia, ze dostali original (ale to mozno este original nikdy nedrzali v rukach, cize to nevedia porovnat), ini (ako napriklad ja) tam parkrat natrafili na jasny fake, ktory nebolo citit uz ked si zavrel dvere na byte a uz z tamad nikdy nic neobjednali. Ja som u nich kupil parfem dvakrat,,, nikdy viac... nedalo sa to porovnavat s originalmi, ktore som mal kupene cez ebay z Anglicka. Treba pripadne porovnat niektore ich ceny s cenami originalov na anglickych weboch a popremyslat nad tym...
Kazdopadne, okrem drahych reklam v radiach maju aj velky tím marketerov, ktori sleduju prave taketo diskusne fora a ovplyvnuju potencialnych kupujucich, takze cakat, ze prave v tychto anonymnych forach dostanes nejaku pravdivu radu od neoverenych anonymov je zbytocne...
Ale nakupu sa bat nemusis. Kamaratka u nich kupila parfem, potom ho hned reklamovala, lebo sa jej zdalo, ze vonia nejako velmi kratko (fake), bez problemov jej vratili peniaze, takze objednavky u nich sa bat nemusis. Lenze original je original...

Lola BA

Ano, pravidelne odtial objednavam toaletnu vodu, mejkap, krem,... a vzdy som doteraz bola spokojna :) pekne ta budu informovat o zasielke sms-kou.