Co sa to deje?

Príspevok v téme: Co sa to deje?
vladislava22

Je v poriadku tvarit sa ze to co sa deje okolo nas je ok?Dnes som citala clanok ako nas v nemeckom casopise zosmiesnili aky sme akoze narod.Je mi zle z toho ako si dovolia nacisticky sraci oznacovat ludi ktori robia na ich nemecke rite alebo ine.Vstupili sme do Eu aby sme boli rovnocenny nielen v mene ale aj v platoch a pod.Coho sme sa to dozili?Vzajomneho urazania narodou ,kultur,nabozenstiev...To vsetko sposobila USA s jej politikov.Vsetci sa strkame Obamovi do zadku,najma nemcuri vsetko sa sere zacinaju nepokoje a vojny,ktore vyustia do 4.svetovej a budu trpiet nase deti.Je mi z toho doplacu,myslime si ze nas sa to netyka a pritom vsetko smeruje do sraciek.Vzdycboli vojny to je pravda pre par nenazramych hovad po moci a peniazoch.A sa nehbia este na verejnosti ukazovat a mavat ludom do davu.Ludia zabudli byt ludmi lebo sa im vymyvaju mozgy.!!!grc

Prezyvka055

Neviem sa vyjadrit k clanku lebo som ho nevidel ale kedze som precestoval pol sveta tak viem povedat ze Slovensko je na tom dost biedne po vacsine stranok.